Mini Golf Wrocław

Pasjonująca przygoda z golfem w wydaniu mini

Minigolf Wrocław to jedna z licznych atrakcji dostępnych dla gości Pałacu Brzeźno. Ta lekka i prosta gra to świetna rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Zapewniamy niezbędny sprzęt, a w razie wątpliwości wyjaśnimy też zasady gry. Zachęcamy do skorzystania z tej formy aktywnego wypoczynku.

atrakcje-mini_golf

Minigolf Wrocław – efektowne tory do gry

Pałac Brzeźno położony jest tuż pod Wrocławiem w otoczeniu zieleni. Nasi goście mogą korzystać z różnych form wypoczynku, także na świeżym powietrzu. Mini golf to wspaniała forma rozrywki dla całych rodzin. Naszym gościom udostępniamy 18 torów do gry w mini golfa, które zostały zaprojektowane tak, by jak najbardziej urozmaicić grę. Zlokalizowane są w przepięknym otoczeniu, pośród licznych drzew i krzewów owocowych, które nie tylko chronią przed słońcem, ale dają smaczne i soczyste owoce, które orzeźwiają w gorący dzień. Jeśli szukasz atrakcyjnej rozrywki, mini golf pod Wrocławiem w naszym ośrodku będzie doskonałym wyborem.

Przyjemność i wypoczynek w Pałacu Brzeźno

Nasza oferta skierowana jest do osób, które uwielbiają aktywnie spędzać wolny czas. Eleganckie i przytulne pokoje sprzyjają wytchnieniu od codziennych obowiązków, a liczne udogodnienia jak spa, golf czy tenis sprawią, że odpoczniesz i zrelaksujesz się w otoczeniu przyrody. Mini golf to również gra przynosząca wielką frajdę, w dodatku jej reguły są proste, dlatego można w nią grać całą rodziną. Polega na umieszczeniu piłki przy najmniejszej liczbie uderzeń w dołku na końcu toru. W razie potrzeby wytłumaczymy zasady, oferujemy też niezbędny do gry sprzęt.

Pałac Brzeźno Spa & Golf to urokliwe miejsce proponujące szereg atrakcji. Odpocznij pośród natury i zadbaj o kondycję. Nasza oferta obejmuje m.in.:

Odwiedź nas i poznaj różne oblicza wypoczynku w naszym obiekcie!

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać