Footgolf

Footgolf to połączenie piłki nożnej i golfa.  W tym sporcie celem jest pokonanie pola z przeszkodami trafiając w jak najmniejszej liczbie strzałów piłką nożną do dołka. Jak sama nazwa wskazuje gra łączy w sobie dwa sporty: piłkę nożną i golf. Ze względu na zasady gry jest bardziej zbliżona do golfa, ale jedyne czego potrzebujesz do gry to piłka do futbolu. FootGolf nie wymaga zatem żadnego specjalistycznego sprzętu. Podczas rozgrywki gracze muszą omijać takie przeszkody jak: wzniesienia, bunkry z piaskiem, woda, czy drzewa.

FootGolf to idealna propozycja rozrywki oraz łagodnej aktywności sportowej na świeżym powietrzu dla całych rodzin czy grup przyjaciół. To także świetna możliwość atrakcji dla firm oraz formy integrowania zespołów biznesowych.

 

 

Pole do FootGolfa

Pole do FootGolfa usytuowane jest w zabytkowym, przypałacowym parku, otoczone wszechobecną zielenią i idealnie wypielęgnowaną trawą. Unikalne położenie obiektu na styku dwóch zjawiskowych obszarów: dzikiej Doliny Baryczy oraz malowniczych Wzgórz Trzebnickich sprawia, że pole do Footgolfa jest niezwykle i naturalnie urozmaicone o delikatne wzniesienia, meandrujące strumyki czy urokliwy staw.

 

 

FootGolf ciekawostki

Pierwszy w historii turniej FootGolfa został zorganizowany w Holandii przez Michaela Jansena i Basa Korstena , holenderski i belgijski zawodowy piłkarz.  Po tym wydarzeniu wiele krajów zaczęło organizować mecze, turnieje, a nawet ligi narodowe wokół tej gry.

 

Zapraszamy!

 

 

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać