Tenis

Tenis Wrocław

Na terenie zespołu pałacowego znajdują się trzy,
wysokiej jakości korty tenisowe

tenis-1

Do Pałacu Brzeźno zapraszamy również miłośników tenisa. Czyste powietrze, odgłosy natury i unoszące się w powietrzu zapachy łąk , uczynią tę aktywność nowym doświadczeniem. Sportowa rywalizacja na łonie natury to znakomity sposób, aby odpocząć.

Na terenie zespołu pałacowego znajdują się 2 wysokiej jakości ziemne korty tenisowe z nawierzchnią ceglaną. Korty zapewniają pełen komfort gry, są one sztucznie oświetlone, dzięki czemu rozgrywka możliwa jest nawet po zmierzchu. Po skończonej grze mogą Państwo skorzystać z wygodnych przebieralni oraz natrysków. Zachęcamy do rozgrywania u nas zarówno meczy indywidualnych, jak i całych turniejów.

Oferujemy także możliwość nauki gry w tenisa z profesjonalnym trenerem dla dzieci oraz dorosłych.

Dla dorosłych oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania, polegające na doskonaleniu techniki gry, jak również nauce od podstaw. Nasi trenerzy zapewnią Państwu indywidualne podejście oraz niezwykły komfort prowadzonych zajęć.
Dzieciom w wieku szkolnym oraz młodzieży oferujemy atrakcyjne zajęcia, tak by czerpały z nich nie tylko mnóstwo dobrej zabawy, ale także wyniosły maksymalnie dużo umiejętności. W zajęciach tych stawiamy przede wszystkim na rozwój prawidłowej techniki oraz cech motorycznych młodych adeptów tenisa. O szczegóły prosimy pytać drogą mailową lub telefoniczną.

Koszt wynajęcia kortu: 50 zł za godzinę (rakiety tenisowe i piłki wliczone w cenę wynajmu).

Dla Gości hotelowych korzystanie z kortów oraz sprzętu (rakiety tenisowe i piłki) jest bezpłatne.

tenis-2

Skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące tenisa oraz wynajęcia kortów prosimy kierować na adres recepcja@palac-brzezno.pl
bądź telefonicznie pod numerem telefonu: +48 609 270 075

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać