Tenis

Tenis Wrocław

Na terenie zespołu pałacowego znajdują się trzy,
wysokiej jakości korty tenisowe

Jesteś entuzjastą sportów na świeżym powietrzu? Koniecznie sprawdź naszą ofertę tenisa w okolicach Wrocławia. Pałac Brzeźno oferuje nie tylko doskonałe korty tenisowe, ale także niesamowitą atmosferę, a także wiele różnych atrakcji. U nas odpoczniesz i zregenerujesz siły w pięknym otoczeniu przyrody.

tenis-1

Tenis Wrocław – wybierz nowoczesne korty

Nasze korty tenisowe to połączenie klasyki z nowoczesną technologią. Utrzymane w doskonałym stanie, umożliwiają granie zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Tenis we Wrocławiu zyskuje na popularności, co sprawia, że nasza oferta jest idealna zarówno dla mieszkańców miasta, jak i osób z okolic Wrocławia. Naszym gościom oferujemy dwa wysokiej jakości korty ziemne z nawierzchnią ceglaną. Sztuczne oświetlenie zapewnia pełny komfort podczas wieczornych rozgrywek. Goście mogą skorzystać również z przebieralni i natrysków.

Wrocław tenis – doskonała lokalizacja

Korty tenisowe pod Wrocławiem w Pałacu Brzeźno zapewniają możliwość nauki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w formie spotkań indywidualnych lub grupowych. Korty zlokalizowane są w urokliwym parku, co sprzyja wypoczynkowi. Goście mogą również skorzystać z innych atrakcji pałacu, takich jak golf, mini golf, czy regeneracja w spa. Więcej informacji znaleźć można w zakładkach spa Wrocław, golf Wrocław, mini golf Wrocław oraz footgolf Wrocław.

Koszt wynajęcia kortu: 40 zł za godzinę.

Dla Gości hotelowych korzystanie z kortów w specjalnej cenie – 20 zł za godzinę.

tenis-2

Profesjonalni trenerzy w  Pałacu Brzeźno

Nasza oferta skierowana jest zarówno do graczy początkujących, jak i zaawansowanych. Profesjonalni trenerzy pomogą Ci poprawić technikę gry i skupić się na rozwoju umiejętności gry w tenisa. To nie tylko sport, to przede wszystkim pasja, którą jesteśmy w stanie rozbudzić i pielęgnować u graczy na każdym poziomie zaawansowania.

Pałac Brzeźno to nie tylko sportowe atrakcje. Zapewniamy niezapomniany pobyt w pięknie odrestaurowanych pokojach oraz wykwintne dania lokalnej kuchni, których można spróbować w Restauracji Pałacowej. Położenie pałacu zachęca do pieszych lub rowerowych wycieczek. Wieczorem zapraszamy do Strefy Wellness & Spa, w której można skorzystać z zabiegów odmładzających i relaksujących.

Tenis w okolicach Wrocławia dla początkujących i zaawansowanych

Odkryj z nami nową pasję i wybierz grę w tenisa pod Wrocławiem w Pałacu Brzeźno. Zapraszamy do skorzystania z kortów, a także dołączenia do grona zadowolonych gości, dla których ten sport stał się już stałym punktem programu. Odwiedź stronę internetową i sprawdź, dlaczego warto odwiedzić nasz wyjątkowy resort. Wybierz aktywny wypoczynek z dala od miasta w Pałacu Brzeźno.

Skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące tenisa oraz wynajęcia kortów prosimy kierować na adres recepcja@palac-brzezno.pl
bądź telefonicznie pod numerem telefonu: +48 609 270 075

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać