Pole Golfowe Wrocław

pole golfowe

Gradi Golf Club

Gradi Golf Club to przede wszystkim 18-sto dołkowe najlepsze i najpiękniejsze pole golfowe w Polsce, par 71, o długości 5437 metrów. Zostało ono zaprojektowane tak, aby stanowiło wyzwanie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych graczy. Idealnym miejscem do treningu jest 6 – dołkowe Pole Parkowe, par 19, ulokowane na terenie pięknego przypałacowego zespołu zieleni.

Ponadto do dyspozycji gości oddajemy driving range z 7 stanowiskami zadaszonymi oraz inne punkty treningowe, liczne miejsca do ćwiczeń krótkiej gry oraz sklep golfowy. Istnieje także możliwość skorzystania z usług profesjonalnego trenera golfowego.

Na terenie obiektu znajdują się:

– 2 pola golfowe

– 18 dołkowe pole główne (71 par) o długości 5437 metrów

– 6 dołkowe pole parkowe (19 par)

– 3 budynki pałac, dom klubowy oraz dom nad stawem

– 7 stanowisk na driving range

– 5 stanowisk na strzelnicy golfowej

– 4 profesjonalnych trenerów golfa

– 1 sklep golfowy

– 1 symulator golfa

– 1 restauracja

– 2 bary

– 41 pokoi gościnnych

– 2 korty tenisowe

– 4 sauny

– 2 jacuzzi

– 1 siłownia

– 1 prysznic wrażeń

– 1 duży staw rybny z dołkiem golfowym nr 18 po drugiej stronie

– 18 dołkowe pole do mini golfa

– 200 letni park przy pałacu

– 1 stół bilardowy

– 6 sal konferencyjnych w tym jeden duży namiot, ogromna altana idealna na letnie konferencje, duża sala konferencyjna plus kilka mniejszych pomieszczeń z przeznaczeniem na spotkania  eventy biznesowe

– 5000 osób, dla takiej ilości możemy przygotować imprezę plenerową

Zdjęcia Pola Golfowego

trener golfa

pole golfowe

pole golfowe wrocław

pole golfowe wrocław

pole golfowe poznań

pole golf

pole do gry w golfa

golfowe pole

Szukasz ciekawego, klimatycznego miejsca, gdzie aktywnie odpoczniesz? Nasz resort oferuje nie tylko nocleg i dobrą kuchnię – poznasz tu tajniki gry takiej jak golf. Wrocław, a szczególnie pobliskie Brzeźno zapewnią Ci niezwykły czas w otoczeniu XIX-wiecznej zabudowy pałacowej. Sprawdź pozostałe atrakcje!

Pole golfowe Wrocław – ciekawa rozrywka nie tylko dla zaawansowanych

Pałac Brzeźno usytuowany jest na Dolnym Śląsku, niedaleko Wrocławia. Resort mieści się w zabytkowym pałacu, otoczonym parkiem. Przynależy do niego również pole golfowe, które przyciąga miłośników tego sportu nie tylko z terenu Śląska. Pole golfowe Wrocław jest jednym z najpiękniejszych w całej Polsce, dlatego organizowane są tutaj prestiżowe imprezy takie jak Polish Open. Przeznaczone jest zarówno dla osób zaawansowanych, jak i dopiero zaczynających swoją sportową przygodę. Specjalnie dla początkujących graczy przygotowaliśmy 9-dołkowe pole w naszym pięknym parku.

Wrocław pole golfowe w otoczeniu przyrody

Położenie pola golfowego jest niezwykle urokliwe i sprzyja koncentracji. To tutaj oderwiesz się od codziennych problemów, odetchniesz pełną piersią i zgłębisz zasady gry w golfa. 18-dołkowe pole klasy mistrzowskiej zachwyca licznymi przeszkodami wodnymi, pofałdowaniami powierzchni i wysoko ulokowanymi greenami. Brzeźno, Wrocław – pole golfowe w tej okolicy wyróżnia się ciekawym położeniem w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta i spalin.

Wrocław golf, mini golf i spa

Atrakcyjne położenie pałacu daje przestrzeń do aktywnego wypoczynku podczas gry w golfa. Rozległe tereny porośnięte lasami tworzą w tym miejscu jedyny w swoim rodzaju klimat, z daleka od miasta Wrocław. Golf to jedna z wielu atrakcji oferowana w naszym pałacowym kompleksie – możesz również zapoznać się z grą w mini golfa, a po aktywnie spędzonym dniu zjeść w naszej restauracji i odpocząć w spa.

Pole golfowe Dolny Śląsk – dołącz do naszego klubu

Pole Golfowe Dolny Śląsk oferuje pełne zaplecze treningowe. Na terenie kompleksu funkcjonuje klub sportowy Gradi Golf Club, który zrzesza miłośników tego sportu. Zajmuje się organizacją turniejów i imprez oraz szkoleniem nowych adeptów. W miejscu takim jak nasze pole golfowe rozwiniesz skrzydła i zyskasz niezbędną wiedzę i umiejętności, aby w pełni cieszyć się tym wspaniałym sportem.

Oferta naszego resortu obejmuje również inne atrakcje, takie jak:

Odwiedź nas i przekonaj się, że wypoczynek może mieć różne oblicza. Poznaj wyjątkowe i malowniczo położone pole golfowe Brzeźno w rejonie Wrocławia.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać