w Aktualności

ŚWIĘTO PIWA – 29 WRZEŚNIA – PAŁAC BRZEŹNO GOLF & SPA

29 września w ogrodach i parku Pałacu Brzeźno odbędzie się II edycja Święta Piwa. Święto to dedykowane jest warzeniu piwa oraz promocji okolicznej kultury. Podczas spotkania odbędzie się degustacja lokalnych piw z prelekcją o warzeniu piwa przeprowadzoną przez pasjonatę – Marcina Charczenko. W kulinarną podróż zabierze gości pałacowa kuchnia. Na oczach biesiadników będą lepione różnego rodzaju pierogi, przygotowywane wyśmienite potrawy z grilla, a także wypiekany chlebek z młóta.

Bardzo ciekawym komponentem wydarzenia będzie koncert zespołu ludowego „Trzy Dęby”, pochodzący z sąsiedniej miejscowości Borówek.  Zespół ten to prawdziwa, lokalna legenda. Powstał prawie 40 lat temu z inicjatywy Marii Suchackiej, ówczesnej Przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich. Od samego początku grupa świeciła triumfy na lokalnych estradach gdzie zajmowała czołowe miejsca i wyróżnienia. Kapela brała udział w takich imprezach jak np. Kolorowe Wsie, przeglądy zespołów kolędniczych, Spotkania Muzykujących Rodzin itp. Skład zespołu to 12 – osobowa grupa śpiewająca oraz 7- osobowa kapela, która przygrywa na skrzypcach, trąbce, dwóch saksofonach, kontrabasie, bębnie oraz akordeonie. Siedzibą zespołu jest Skansen Rolniczy w Borówku, a przewodniczy jej zaangażowany w promocję lokalnej kultury i sportu Radny Gminy Prusice – Czesław Suchacki. Podczas Święta Piwa odbędzie się także wystawa dawnych przedmiotów gospodarstwa domowego pochodzących z okolic, a także lokalnych wyrobów hafciarskich.

Podczas imprezy będzie można  zwiedzić Łaźnie Piwne znajdujące się w tajemniczej, podziemnej strefie Wellness & SPA w Pałacu, a także wygrać voucher na kąpiel w zbawiennej miksturze z naturalnego suszu piwnego, który doskonale wpływa na poprawę kondycji włosów i skóry, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się oraz wpływa na ogólną poprawę samopoczucia. Kąpiel w Łaźniach Piwnych to relaks dla dwojga lub dla grupy przyjaciół.

Przed świętowaniem zapraszamy do udziału w bezpłatnej Akademii Golfa, która odbędzie się na pobliskim polu Gradi Golf Club. Wystarczy wziąć ze sobą wygodny strój sportowy, odrobinę dobrego humoru, a nasi trenerzy zapewnią doskonałą przygodę z golfem. Zabierzcie rodziny i przyjaciół, czekamy na Was.

29.09.2018 (sobota) start 15:00

Program i cena obejmuje:
• Pokaz warzenia piwa na żywo Marcina Charczenko
• Grill i Festiwal Pieroga
• 1l piwa oraz degustacje piwa z lokalnych browarów
• Koncert i zabawę z kapelą ludową „Trzy Dęby”
• Liczne konkursy z nagrodami (voucher na łaźnie piwne)
• Zwiedzanie strefy łaźni piwnych

CENNIK:
75 zł/os. przy wcześniejszej rezerwacji
99 zł/os. w dniu imprezy

Atrakcyjna oferta w terminie 28-30.09.2018 na nocleg ze śniadaniem (wyłącznie dla uczestników Święta Piwa):
Pokój 4-osobowy – od 99 zł/os.
Pokój dwuosobowy standard – od 125 zł/os.
Pokój dwuosobowy superior – od 159 zł/os.
Apartament – od 179 zł/os.
Powyższe ceny obowiązują wyłącznie przy wcześniejszej rezerwacji dokonanej do 27.09.2018 r.

W piątek 28.09.2018 r. łaźnie piwne 30 % taniej! Wieczornym kąpielom w łaźniach towarzyszyć będzie pogadanka i mini degustacja domowych piw produkcji Marcina Charczenko.

Rezerwacji prosimy dokonywać na Recepcji: recepcja@palac-brzezno.pl | tel. 609 270 075

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać