w Aktualności

NOWOŚĆ! – PAKIET MEDICAL SPA
1. JET PEEL – Jest zabiegiem złuszczającym. Bezdotykową metodą oczyszczenia, dotlenienia, regeneracji i rewitalizacji skóry. Wykonywana jest pod ciśnieniem przy pomocy hiperbarycznego tlenu oraz rozproszonych kropli soli fizjologicznej. Sprawdza się idealnie w zabiegach odmładzających, w terapii naczyniowej oraz w leczeniu trądziku. Złuszczanie może być bardzo intensywne, a mimo to bezpieczne.
45 min / 200 PLN
2. INFUZJA TLENOWA tlenem medycznym w najczystszej postaci – To nieinwazyjna, bezdotykowa metoda odmładzania skóry. Bazuje na najbardziej zaawansowanej technologii hiperbarycznego tlenu oraz wysokociśnieniowego wprowadzania składników aktywnych. Efekt: dotlenienie, odżywienie, nawilżenie, regeneracja. Polecany również dla skór problematycznych: trądzikowych, naczyniowych, z przebarwieniami.
45 min / 200 PLN


3. ZABIEG JET PEEL POŁĄCZONY Z INFUZJĄ TLENOWĄ – Unikalne zestawienie pozwala na przeprowadzanie nie tylko zabiegów typu anti-aging i nawilżających, ale także skutecznych terapii leczenia skór problematycznych: trądzikowych i naczyniowych.
60 min/ 300 PLN, z natlenianiem – 75 min / 350 PLN


4. OXYGENATION (natlenianie) – Tlen hiperbaryczny to naturalny, bezinwazyjny, a przy tym relaksujący sposób na profilaktykę chorób cywilizacyjnych. Pomaga w oczyszczaniu i odtruwaniu organizmu, w poprawie zdrowia, utrzymania kondycji i zahamowania procesów starzenia.
30 min / 60 PLN (przy zakupie pakietu 6 wizyta gratis!)


Zapraszamy!

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać