w Aktualności, Aktualności Golfowe

Kooperation Brzezno_Martin Mos (Kopiowanie)Miło nam poinformować, że na początku maja Gradi Golf Club oraz Lausitzer Golf Club podpisały porozumienie o współpracy.Pole golfowe Laisitzer znajduje się tuż za przejściem granicznym w Olszynie pod miejscowością Komptendorf przed Cottbus. Jest to bardzo urokliwe 9 dołkowe pole par 37. Jako 18 dołkowe pole jest grane z różnych tee co zupełnie zmienia perspektywę i strategię rozegrania dołków. Częściowo położone w lesie jest idealny miejscem dla początkujących jak i zaawansowanych golfistów. Szczerze polecamy odwiedzenie tego pola. Już wkrótce obiekt ten czeka rozbudowa o kolejne 18 dołków.

Na mocy porozumienia Członkowie Gradi Golf Club otrzymują w Lausitzer Golf Club specjalną cenę Green Fee. Za cały dzień gry wynosi ona 30 Euro bez względu na dzień tygodnia.

W pobliżu pola znajduje się malowniczy Waldhotel, w którym nasi członkowie otrzymają również specjalną cenę 65 Euro za pokój 2 osobowy ze śniadaniem.

Już w tym roku, we wrześniu zaprosiliśmy ich reprezentację, aby rozegrali z nami mecz na zasadach Ryder Cup. Juniorzy tego klubu będą również grać w Faldo Series, które odbędzie się na naszym polu w połowie sierpnia.

Więcej informacji na stronie internetowej naszego Partnera http://www.lausitzer-golfclub.de.

Jeżeli planujecie wyjazd na to pole prosimy wcześniej wysłać maila z informacją i rezerwacją tee time na adres: jue-may@t-online.de

Obiecujemy, że to nie koniec naszych starań mających na celu budowę szerokiej sieci partnerów Klubu Gradi.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać