Oferta Świąteczno – Noworoczna dla firm i pracowników

os-wigilie-firmowe

Pałac Brzeźno Spa & Golf serdecznie zaprasza wigilię i imprezę firmową

Przyjęcie firmowe i wigilia firmowa jest doskonałą okazją do podziękowania Pracownikom i Partnerom Biznesowym za trud oraz zaangażowanie włożone w ich całoroczną pracę.

Serdecznie zapraszamy pracodawców, jak i pracowników z Wrocławia, Poznania i okolic,  Dolnego Śląska oraz z całej Polski do spędzenia wigilii firmowej właśnie w hotelu Pałacu Brzeźno, gdzie w miłej i ciepłej atmosferze przy świątecznym stole, w świetle świec  zaserwujemy Państwu wigilijne lub noworoczne menu.  Tak przygotowane przyjęcie to uczta dla zmysłów i podniebień.

Dodatkowo, dla Państwa Gości oddajemy do dyspozycji 41 komfortowych pokoi. Dla specjalnych Gości oferujemy również ekskluzywne Apartamenty hotelowe.

W Pałacu na Gości czekają sauny, jacuzzi, fitness room oraz stół bilardowy. Dodatkowo można odpłatnie skorzystać z wielu zabiegów dla ciała i ducha tak, żeby ta wyjątkowa impreza była niezapomniana.

Świetnym pomysłem są również Vouchery upominkowe  zarówno kwotowe, jak i na konkretne usługi, których specjalną ofertę cenową możemy przygotować po otrzymaniu od Państwa wytycznych i wskazówek. Vouchery dają możliwość wyboru przez Państwa Pracowników lub Partnerów Biznesowych daty, w którym chcą go zrealizować.

Aby umilić Państwu czas pobytu w Pałacu proponujemy różnego rodzaju warsztaty o tematyce świątecznej, takie jak wspólne lepienie pierogów, pieczenie i dekoracja pierników, strojenie choinki oraz wiele innych.

Przedstawiamy Państwu dwie propozycje świątecznego menu dla firm, a poniżej potrawy wigilijne, które mogą Państwo zamówić do firmy lub do domu. Oczywiście, jesteśmy również otwarci na Państwa kulinarne sugestie i zachcianki. Wierzymy, że nasza oferta wigilijna dla firm sprosta Państwa największym oczekiwaniom.

Zapraszamy na wigilie firmową w grudniu oraz na całoroczne przyjęcia firmowe.

Nasz Hotel usytuowany jest między Poznaniem, a Wrocławiem. Bardzo dogodny dojazd trasą S5.

Wigilia dla firm
w formie bufetu
Wigilia dla firm – dania serwowane
przez kelnerów
Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać