Wesela

Z przyjemnością przedstawiamy propozycję organizacji ślubu i wesela w Zespole  Pałacowo-Parkowym w Brzeźnie

imprezy-wesela

Nasz obiekt to eleganckie wnętrza, przepięknie utrzymany park, wyśmienita kuchnia oraz niepowtarzalny nastrój, który sprawi, że ten najważniejszy dzień w życiu będzie jeszcze piękniejszy i niezapomniany.

Do dyspozycji Państwa oddajemy w sumie 41 komfortowych pokoi 1-,2-,3- i 4 – osobowych oraz ekskluzywne apartamenty znajdujące się w 3 budynkach na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego. W klimatyzowanych salach przygotowanych zgodnie z Państwa sugestiami możemy ugościć od 90 do 120 osób  w zależności od rodzaju uroczystości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a atmosfera miejsca sprawia, że zarówno Młoda Para, jak goście weselni poczują się u nas wyjątkowo.

Każda para ma możliwość powiedzenia sakramentalnego „tak” na terenie ogrodów pałacowych. W pięknym parku pośród kwitnących drzew i kwiatów, stawów i strumyków, zorganizujemy niezapomniane plenerowe przyjęcie dla większej ilości gości pod namiotami i w pawilonie, które łącznie mogą pomieścić do 200 osób. Ślub i wesele przy świecach w plenerze będzie wydarzeniem wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Bajkowe wesele w Pałacu Brzeźno Spa & Golf

Malownicze krajobrazy, klimatyczne ogrody i wytworne wnętrza Pałacu stanowią idealne tło do przeżywania chwil pełnych wzruszeń i uniesień. W tej niepowtarzalnej atmosferze sakramentalne „tak” wybrzmi jeszcze bardziej magicznie, a weselna noc spędzona przy wyśmienitej kuchni i wybornych trunkach będzie najpiękniejszą, jaką możecie sobie Państwo wymarzyć. Dla Państwa Gości przygotujemy nawet do 120 miejsc noclegowych w trzech stylowych budynkach kompleksu pałacowego. Na czas uroczystości udostępnimy eleganckie klimatyzowane sale Restauracji Pałacowej, które zaaranżujemy zgodnie z Państwa potrzebami i sugestiami. W sezonie wiosenno-letnim organizujemy także przyjęcia plenerowe  w pięknie utrzymanych ogrodach pałacowych, pośród pachnących kwiatów, kwitnących drzew oraz w otoczeniu stawów i strumyków.

bajkowe-wesele-w-palacu-brzezno-2
bajkowe-wesele-w-palacu-brzezno-3

Specjalnie dla państwa oferujemy

  • 41 komfortowych pokoi
  • Nieograniczone możliwości organizacji przyjęcia w przepięknym plenerze
  • Apartament dla Pary Młodej w  noc poślubną – Gratis
  • Powitanie chlebem i solą w cenie 
  • Voucher na nocleg w 1 rocznicę ślubu – Gratis
  • Zniżkę 15% na wesela organizowane w dni powszednie (od niedzieli do czwartku)
  • Dzieci do 4 lat bezpłatnie
  • Wejście do strefy Spa dla Gości nocujących – Gratis

Ceny noclegów ze śniadaniem

w pokoju 1 os. 220 zł 

w pokoju 2 os. 420 zł

w pokoju 3 os. 510 zł

dodatkowa osoba w pokoju 160 zł

dzieci do lat 4 bezpłatnie

dzieci 5-12 lat 100 zł

Skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące oferty weselnej prosimy kierować pod nr tel.: +48 669 982 949, mail: administracja@palac-brzezno.pl lub tel.:+48 609 691 946 mail: sprzedaz@palac-brzezno.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać