Pakiet Majówka 2020 (30.04-3.05.2020)

Pakiet obejmuje:

– trzy noclegi w komfortowych pokojach,

– codzienne śniadania w formie bufetu,

– trzy obiadokolacje (napoje dodatkowo płatne),

– codzienny dostęp do Strefy Wellness & Spa (Strefa Saun, Jacuzzi, Tężnia solankowa w Grocie Solnej, Prysznic Wrażeń) oraz Sali Fitness,

– 1 maja (piątek) otwarta zewnętrzna Strefa Relaksu VIP z jacuzzi i sauną pod gołym niebem,

– kupon o wartości 100 zł do wykorzystania na zabiegi w Strefie Wellness & Spa.

Cena: od 799 zł/osobę w pokoju dwuosobowym standard

Dopłata do pokoju typu superior: 50 zł/pokój/noc

Dopłata do apartamentu: 100 zł/pokój/noc

Pakiet obowiązuje w terminie 30.04-3.05.2020.

Pakiet Majówka 2020 z golfem

Dodatkowe 800 zł za 4 dni nielimitowanej gry w golfa.

Gdzie na Majówkę?

Zastanawiacie się gdzie wybrać się na długi weekend? Może zamiast morza czy gór odkryjecie piękno zabytkowego Pałacu Brzeźno Spa & Golf? Pobyt u nas to doskonały pomysł na Majówkę!

Na styku dwóch urokliwych obszarów: Doliny Baryczy oraz Wzgórz Trzebnickich stoi otoczony malowniczym parkiem, intrygujący Pałac Brzeźno. Urzekające wnętrza i piękno architektury, rozpościerający się wokół krajobraz zabytkowego starodrzewia oraz czarującego pola golfowego, mieszczące się w tajemniczych podziemiach SPA, wyśmienita kuchnia oparta na lokalnych i sezonowych produktach to gwarancja niezapomnianego weekendu majowego 2020.

Zorganizowany pobyt w otoczeniu zabytkowych ogrodów, kryjących w sobie pomniki przyrody, malownicze alejki, fontanny czy oczka wodne sprawiają, że nie powinieneś zastanawiać się zbyt długo gdzie wybrać się na długi weekend majowy.

Oferty na weekend majowy nie zapewnią Ci takich atrakcji ruchowych jak my! Na mieszczącym się przy Pałacu polu golfowym możesz wziąć udział w Akademii Golfa. Dlaczego warto zacząć grać w golfa? Jednym z największych uroków tego sportu jest fakt, że stanowi on niespotykaną kombinację zdrowego ruchu i wyszukanej rozrywki intelektualnej, dostarczając każdemu z zawodników indywidualnie odpowiednią dawkę adrenaliny – w zależności od przyjętej strategii gry i poziomu umiejętności.Urzekająca sceneria pola golfowego i jej harmonia z naturą, jak również kilka godzin zdrowego spaceru w czasie gry wymagającej bezkompromisowego skupienia i oddania, pozwalają zapomnieć o rzeczywistości, uciec od problemów dając umysłowi chwilę wytchnienia. Krajobraz pola golfowego, śpiew ptaków, szum strumyków, szelest drzew mają wręcz kojący wpływ na duszę zarówno tych najbardziej wrażliwych na piękno, jak i tych na co dzień po prostu zabieganych, zapracowanych i zestresowanych.Wystarczy wziąć ze sobą strój sportowy i dobry humor, a my zapewnimy Ci profesjonalne lekcje i dobrą zabawę! Twoje pociechy mogą skorzystać z gry w mini golfa, a całą rodziną możecie wybrać się na wycieczkę rowerową.

Majówka 2020 to także oferty wypełnione kulinarnymi pokusami, jednakże dowodem na wyśmienity smak naszej kuchni jest Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego przyznawany przez Europejską Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (Culinary Haritage Europe). Pałac Brzeźno dołączył do grona laureatów tejże zacnej platformy. Nasza kuchnia oparta jest na produktach ekologicznych pochodzących z naszych upraw, a także z pobliskich gospodarstw. Menu oparte jest na naturalnych i tradycyjnych przepisach.

Dodatkowym atutem Pałacu Brzeźno jest jego usytuowanie. Dolina Baryczy to prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Nad Baryczą znajduje się największy w Polsce rezerwat przyrody, zaliczany do najcenniejszych ekosystemów na świecie – „Stawy Milickie”. Dolina Baryczy to nie tylko stawy, ale też piękne sosnowe lasy, z występującymi w niektórych miejscach podmokłymi łęgami i olsami. Znaleźć można tutaj także okazałe lasy bukowe. W okolicy znajduje się także wiele niedocenionych zabytków.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: recepcja@palac-brzezno.pl tel. 609 270 075

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać