Gdzie na Majówkę?

Na Majówkę składają się 2 ważne święta: 1 maja – Święto Pracy – to międzynarodowe święto ludzi pracujących oraz 3 maja – Święto Narodowe Trzeciego Maja – ustanowione w 1919 oraz ponownie w 1990, w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Tego dnia w 1791 roku uchwalono pierwszą konstytucję w ówczesnej Europie, a drugą po amerykańskiej na świecie.

W tym roku biorąc trzy dni urlopu Wasza Majówka będzie trwała aż dziewięć dni. Zastanawiacie się pewnie gdzie wybrać się na długi weekend? Może zamiast morza czy gór odkryjecie piękno zabytkowego Pałacu Brzeźno Spa & Golf? Pobyt u nas to doskonały pomysł na Majówkę!

Na styku dwóch urokliwych obszarów: Doliny Baryczy oraz Wzgórz Trzebnickich stoi otoczony malowniczym parkiem, intrygujący Pałac Brzeźno. Urzekające wnętrza i piękno architektury, rozpościerający się wokół krajobraz zabytkowego starodrzewia oraz czarującego pola golfowego, mieszczące się w tajemniczych podziemiach SPA, wyśmienita kuchnia oparta na lokalnych i sezonowych produktach to gwarancja niezapomnianego weekendu majowego 2019.

Zorganizowany pobyt w otoczeniu misternie zaprojektowanych i zadbanych ogrodów, kryjących w sobie pomniki przyrody, malownicze alejki, fontanny czy oczka wodne sprawiają, że nie powinieneś zastanawiać się zbyt długo gdzie wybrać się na długi weekend majowy.

W mieszczących się na terenie kompleksu pałacowo-parkowego trzech budynkach: Pałacu, Domu Klubowym oraz Domku nad Stawem, znajduje się łącznie 100 komfortowych pokoi. Pobyt w zabytkowych wnętrzach XIX-wiecznego Pałacu to niezapomniane wrażenie. Aranżacja przestrzeni spójna jest z architekturą budynku, a pomieszczenia pałacowe utrzymane są w pełnym elegancji stylu. Oprócz klimatycznie urządzonych pokoi w Pałacu znajdują się także trzy apartamenty o najwyższym standardzie. Na parterze Pałacu znajdą Państwo 2 restauracje z przestronną altaną z widokiem na malowniczy, a także salę bilardową. W Domu Klubowym znajduje się serce hotelu. czyli recepcja, a także restauracja. Na piętrze znajduje się 9 przygotowanych na Państwa gościnę pokoi z łazienkami, w tym dwa obszerne, komfortowe apartamenty. Urządzony z myślą o przyjęciu większych grup gości lub rodzin z dziećmi Domek nad Stawem to 10 klimatycznych pokoi z łazienkami, w których poczują Państwo prawdziwie swojską, intymną atmosferę. Położony nad wodą, wyposażony w dwie ogólnodostępne i w pełni wyposażone kuchnie dom to idealna propozycja dla tych z Państwa, którzy po pobycie w Brzeźnie oczekują przede wszystkim spędzenia miłych, odprężających chwil w gronie przyjaciół lub najbliższej rodziny.

Oferty na weekend majowy nie zapewnią Ci takich atrakcji ruchowych jak my! Na mieszczących się przy Pałacu polach golfowych możesz wziąć udział w Akademii Golfa. Dlaczego warto zacząć grać w golfa? Jednym z największych uroków tego sportu jest fakt, że stanowi on niespotykaną kombinację zdrowego ruchu i wyszukanej rozrywki intelektualnej, dostarczając każdemu z zawodników indywidualnie odpowiednią dawkę adrenaliny – w zależności od przyjętej strategii gry i poziomu umiejętności.Urzekająca sceneria pola golfowego i jej harmonia z naturą, jak również kilka godzin zdrowego spaceru w czasie gry wymagającej bezkompromisowego skupienia i oddania, pozwalają zapomnieć o rzeczywistości, uciec od problemów dając umysłowi chwilę wytchnienia. Krajobraz pola golfowego, śpiew ptaków, szum strumyków, szelest drzew mają wręcz kojący wpływ na duszę zarówno tych najbardziej wrażliwych na piękno, jak i tych na co dzień po prostu zabieganych, zapracowanych i zestresowanych.Wystarczy wziąć ze sobą strój sportowy i dobry humor, a my zapewnimy Ci profesjonalne lekcje i dobrą zabawę! Twoje pociechy mogą skorzystać z gry w mini golfa, a całą rodziną możecie wybrać się na wycieczkę rowerową.

Majówka 2019 to także oferty wypełnione kulinarnymi pokusami, jednakże dowodem na wyśmienitość naszej kuchni jest Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego przyznawany przez Europejską Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (Culinary Haritage Europe). Wzeszłym roku Pałac Brzeźno dołączył do grona laureatów tejże zacnej platformy. Nasza kuchnia oparta jest na produktach ekologicznych pochodzących z naszych upraw, a także z pobliskich gospodarstw. Menu oparte jest na naturalnych i tradycyjnych przepisach.

Dodatkowym atutem Pałacu Brzeźno jest jego usytuowanie. Dolina Baryczy to prawdziwy raj dla miłośników przyrody. Nad Baryczą znajduje się największy w Polsce rezerwat przyrody, zaliczany do najcenniejszych ekosystemów na świecie – „Stawy Milickie”. Nad Stawami zanotowano dotychczas ok 300 różnych ptaków, a 180 z pośród nich właśnie tutaj zakłada swoje gniazda. Dolina Baryczy to nie tylko stawy, ale też piękne sosnowe lasy, z występującymi w niektórych miejscach podmokłymi łęgami i olsami. Znaleźć można tutaj także okazałe lasy bukowe. W okolicy znajduje się także wiele niedocenionych zabytków.

Pakiet Majówka 2019 (26.04.2019 - 05.05.2019). Oferta obejmuje:

– noclegi w komfortowych pokojach

– śniadania w formie bufetu

– obiadokolacje

– otwarcie sezonu grillowego – ognisko / grill / obiadokolacja z grill menu (27.04.2019, 1.05.2019 i 03.05.2019) /Podczas Wielkiego Grillowania 1.05. odbędzie się także Festiwal Pieroga i Degustacja Piwa/

– codziennie animacje dla najmłodszych, m. in. Turniej Minigolfa, Warsztaty Taneczne, Wieczory Filmowe (w terminie 01.05 – 04.05.2019)

W cenie majowego pobytu zapewniamy także możliwość korzystania z atrakcji obiektu:

– codzienny dostęp do strefy Wellness & SPA

– wypożyczalnia rowerów

– minigolf

– bilard

– nordic Walking

– dostęp do Wi-Fi

– bezpłatny parking

Dodatkowo proponujemy także odpłatnie:

– zabiegi i masaże w naszym SPA – RABAT 10 %  

– możliwość korzystania z kortów tenisowych

– wycieczka melexem na pole golfowe

– lekcje golfa pod okien profesjonalnych trenerów

Cena Majówki:

Od 269 zł/os. w pokoju dwuosobowym

Dzieci (4-12 lat) – 149

Dopłata do Apartamentu – 100 zł/pokój

Dopłata do pokoju typu Superior – 50 zł/pokój

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: recepcja@palac-brzezno.pl tel. 609 270 075

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać