w Aktualności, Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

W dniu 22 marca w niedzielę pole golfowe będzie zamknięte do godz. 15.00 dla golfistów , którzy nie biorą udziału w II Dniu Divota . Zapraszamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu połączonym z 9-dołkowym turniejem. Turniej jest bezpłatny, jedyny warunek to wzięcie udziału w naprawianiu divotów.

Plan dnia jest następujący :
Godz. 9.00 spotykamy się w klubie w Pałacu Brzeźno na odprawie gdzie przekażemy wszystkie informacje techniczne i wypijemy pyszną pałacową nalewkę
Godz. 9.30 START – topimy Marzannę ( niech sobie zima idzie precz) a potem dostajemy wiadra , rękawiczki , piasek , który będzie sukcesywnie dowożony i idziemy na pole naprawiać divoty . Każda para ( jeden nosi wiadro drugi naprawia)otrzyma informację jakim dołkiem ma się zająć. Ogłaszamy też konkurs na największego znalezionego divota !!!
Ok. godz. 11.00 wracamy do klubu na ciepłą herbatkę i kawę oraz ciasto.
Godz. 12.00 startuje II Turniej Divota – shot gun czyli każdy startuje z innego dołka
Godz. 14-14.30 wracamy do klubu na gorącą zupę i ogłoszenie wyników .

Turniej i poczęstunek (ufundowany przez Gradi Golf ) jest bezpłatny pod warunkiem uczestniczenia w porannym naprawianiu divotów .
Zgłoszenia udziału przyjmujemy do soboty 21 marca do godziny 12 – można się zgłosić bezpośrednio w recepcji pola lub pisząc na e-mail klub@palac-brzezno.pl . W przypadku zgłoszenia się większej ilości osób zorganizujemy dwa turnieje 9-dołkowe na obu dziewiątkach z osobną klasyfikacją STB netto .

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać