Uroczystości

Uroczystości

Wiemy, jak sprawić, by uroczystość na długo zapadła w pamięć Państwa gości, dlatego zapraszamy Państwa do zorganizowania ślubu, wesela, komunii lub innego przyjęcia okolicznościowego na terenie Pałacu Brzeźno.

imprezy-wesela

Wesela

Nasz obiekt to eleganckie wnętrza, przepięknie utrzymany park, wyśmienita kuchnia oraz niepowtarzalny nastrój, który sprawi, że ten najważniejszy dzień w życiu będzie jeszcze piękniejszy i niezapomniany. Do dyspozycji Państwa oddajemy 41 komfortowych pokoi 1-,2-,3- i 4 – osobowych oraz ekskluzywne apartamenty znajdujące się w 3 budynkach na terenie Zespołu Pałacowo-Parkowego.

Komunie

Komunia Święta to duchowe przeżycie dla każdego dziecka i jego rodziny. To jedno z wyjątkowych wydarzeń, które zapamiętuje się na całe życie. Rodzice z dużym zapasem czasowym zaczynają się zastanawiać gdzie zorganizować przyjęcie komunijne we Wrocławiu. Tak duża aglomeracja jak Wrocław oferuje mnóstwo restauracji na komunię.

imprezy-okolicznosciowe
imprezy-okolicznosciowe

Imprezy okolicznościowe

Wyjątkowe chwile zasługują na szczególną oprawę. Wiemy, jak sprawić, by uroczystość na długo zapadła w pamięć Państwa gości, dlatego zapraszamy Państwa do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego na terenie Pałacu Brzeźno. Malownicze krajobrazy, klimatyczne ogrody i wytworne wnętrza pałacu stanowią idealne tło do przeżywania chwil pełnych wzruszeń i uniesień.

Skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące uroczystości prosimy kierować na adres sprzedaz@palac-brzezno.pl lub administracja@palac-brzezno.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać