w Aktualności Golfowe

W ubiegłą niedzielę w całej Polsce odbywały się obchody Dnia Golfa. W tym też dniu zespół Pałacowo – Parkowy Brzeźno Golf & Spa przygotował moc atrakcji dla osób nie grających jeszcze w golfa. Po wysłanych zaproszeniach oraz nagłośnieniu w mediach rozdzwoniły się recepcyjne telefony. W sumie odwiedziło nas około 70 osób, z czego 60 wzięło udział w Akademii Golfa. Grupy ruszyły na driving range w dwóch turach. Nasi trenerzy starali się zarazić pasją gry w golfa uczestników. Uczynili to skutecznie, gdyż niemalże wszyscy zapisali się na kolejną Akademię przewidzianą na 19 czerwca. W pałacowej altanie dla strudzonych dwugodzinnym treningiem gości czekał przygotowany posiłek. Była to degustacja naszych drożdżowych wypieków, wędlin z Pałacowej Wędzarni, ekologicznych suszów podawanych z jogurtem naturalnym, soku z czarnej porzeczki tłoczonego bez cukru, wody i konserwantów. Wszystkie potrawy wzbudziły ogromne zainteresowanie. Jednak to aksamitny krem z pokrzyw pochodzących z Pałacowego Ogrodu podawany z kaszą jaglaną stał się największą atrakcją kulinarną. Gości cieszyła oryginalność i wyjątkowość tej potrawy, w związku z tym z ogromną chęcią ją kosztowali. Tuż obok  znajdowało się stoisko Zdrovity, tam odwiedzający mogli poznać produkty tejże marki. Po odpoczynku chętni zostali oprowadzeni po obiekcie. Zachwytom nie było końca. Wnętrza Pałacu, jego historia, park, spa, a nawet księga pamiątkowa zrobiły niesamowite wrażenie.

Dla gości, którzy przyjechali z za małymi dziećmi do gry w golfa, oprócz poczęstunku i zwiedzania, przygotowaliśmy wycieczkę po parku meleksem. Niestety maluchy musiały stanąć w kolejce, bo ojcowie wykazali się większym sprytem i pierwsi przejęli atrakcję.

Bardzo poruszające było również to, że odwiedziły nas osoby mieszkające w okolicy, które to opowiadały piękne historie co działo się z Pałacem podczas wojny czy w czasach PRL-u.

Zapraszamy do nas częściej!

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać