w Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

 

ZGŁOSZENIA DO TURNIEJU SIERPNIOWEGO  I NA BEZPŁATNĄ AKADEMIĘ GOLFA  PRZYJMUJEMY W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE  DO DNIA 21 sierpnia  DO PIĄTKU do godz. 18.00 .  GRAMY SHOTGUN , ODPRAWA PRZY 1 TEE O GODZ. 9.30 . START GODZ. 10.00 !!!

Dzień 23 sierpnia 2015 roku w niedzielę będzie dniem wyjątkowym. Oprócz naszych klubowiczów zapraszamy wszystkich Waszych znajomych , rodzinę i przyjaciół, którzy do tej pory nigdy nie grali w golfa ( również tych, którzy już kiedyś zaczęli ) na bezpłatną  Akademię Golfa wraz z  turniejem na 3 –dołkach Małego Pola .

Po turnieju głównym  i Akademii zapraszamy wszystkich na obiad , ogłoszenie wyników i  wręczenie nagród. Zaplanujcie sobie dzień w Gradi Golf Club.

 

Poniżej wszystkie informacje dotyczące zarówno turnieju głównego jak i Akademii dla Gości .

 

1.Sierpniowy Turniej Klubowy odbędzie się na polu 18 –dołkowym w  niedzielę dniu  23 sierpnia 2015.  W zależności od ilości zgłoszonych graczy zagramy Shotgun lub z dwóch tee 1 i 10. Ostateczną decyzję podejmiemy w piątek 21 sierpnia.

Klasyfikacje turniejowe : 

Ogólna- otwarta – STABLEFORD NETTO   –  dla wszystkich grających w turnieju  

Klubowa – jak zwykle STABLEFORD NETTO w  czterech grupach HCP  do 16; 16,1-24 ; 24,1-35,9 ; 36-54

Dodatkowo nagrodzimy dwa najlepsze wyniki STABLEFORD BRUTTO ( countback 9,6,3,1,) plus Longest Drive i Nearest to the Pin .

 

Lista startowa i godzina rozpoczęcia turnieju zostanie ogłoszona w sobotę 22 sierpnia  około godziny 16 na stronie Brzeźna w zakładce Tee Time  . Rejestracja może odbywać się w recepcji Gradi Golf lub  u Doroty Niewdana na e-mail  klub@palac-brzezno.pl  ( wówczas zostanie odesłane potwierdzenie)

 

2.  Akademia Golfa (tylko dla rodzin i znajomych klubowiczów Gradi Golf) rozpocznie się  o godz. 10.00  – spotykamy się z trenerem przed recepcją klubu 

 

Cena  turnieju 18 dołkowego  ( zawiera lunch box, green fee ,obiad po turnieju i nagrody)  wynosi :

– dla Klubowiczów  Gradi Golf z prawem do gry – 60 zł , juniorzy i studenci – 60 zł

– dla Klubowiczów stowarzyszenia Gradi Golf  bez prawa do gry – 190 zł  – juniorzy i studenci 120 zł

– dla Klubowiczów zaprzyjaźnionych klubów bez pola golfowego – 200 zł –juniorzy i studenci 130 zł

– dla golfistów z innych klubów ,– 220 zł  – juniorzy i studenci – 140 zł

AKADEMIA GOLFA WRAZ Z OBIADEM  DLA UCZESTNIKÓW JEST BEZPŁATNA POD WARUNKIEM WCZEŚNIEJSZEGO ZGŁOSZENIA GRACZA PRZEZ KLUBOWICZA  GRADI GOLF !!

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać