w Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

Szanowne Panie,

kolejna edycja kobiecego turnieju golfowego „Brunetki, Blondynki czyli  Metamorfozy 2016” już za dwa miesiące.

W dniach 19-21 sierpnia turniej odbędzie się już po raz trzeci. Tym razem motywem przewodnim jest Hiszpania. Będą klasyczne gitary, flamenco oraz kolacja z hiszpańskim menu w Pałacowym Ogrodzie. Będzie też kolejny konkurs Nearest to the Pin z nagrodą w postaci udziału w turnieju Dr Irena Eris Cup 2017.

Przygotowania do turnieju trwają. Jak co roku będą nas wspierać Przyjaciele Turnieju: Dr Irena Eris, Sportofino ze swoją najbardziej ulubioną przez golfistki marką golfową Chevro, Czas na Herbatę, Drogerie Jasmin, Organics Beauty. Uczestniczki otrzymają także nagrody i prezenty w postaci biżuterii oraz voucherów. Tegoroczną edycję wspiera Raiffeisen Bank.

Wkrótce na stronie Polskiego Związku Golfa w zakładce „Turnieje Zaplanowane”  znajdzie się aktualna lista Pań, które zgłosiły się do gry. Przypominamy Paniom, które nie mają aktualnej karty handicapowej PZG o konieczności uiszczenia składki w swoim klubie, gdyż w innym przypadku będą klasyfikowane tylko w kategorii brutto.

Jak zwykle podczas turnieju odbędzie się Akademia Golfa dla początkujących Pań z turniejem „Pierwszego Kroku” organizowanym na małym polu. I tu zadanie dla golfistek: koniecznie trzeba zabrać ze sobą swoje niegrające koleżanki i zachęcić je do spróbowania gry w golfa. Jak co roku odbędzie się też rywalizacja drużynowa Brunetki kontra Blondynki. Po sobotniej rundzie policzymy sumę szczęścia najlepszych wyników stableford netto i wyłonimy zwycięską drużynę. Nagrody będą wręczone podczas wieczornej kolacji.

Wiele z Pań już zaplanowało sobie krótkie wakacje w Pałacu Brzeźno Golf & Spa.

Bardzo prosimy Panie, które jeszcze tego nie zrobiły, a chcą zagrać w turnieju oraz skorzystać z pakietów hotelowych, aby dopełniły formalności i wniosły stosowną opłatę do dnia 30 czerwca 2016 roku.

Szczegóły pakietów pobytowych znajdują się pod linkiem

https://palacbrzezno.ssvnjiphny.cfolks.pl/kobiecy-turniej-golfowy-brunetki-blondynki-czyli-metamorfozy-2/

W sprawach pakietów hotelowych i zgłoszeń na turniej prosimy o kontakt pod adresem recepcja@palac-brzezno.pl lub pod numer telefonu 71 3125977.

W sprawach towarzysko – sportowych dotyczących  turnieju ( stroje, charakteryzacja, hcp, regulamin) proszę pisać do Doroty Niewdany na adres klub@palac-brzezno.pl lub dzwonić na numer 501 402 961.

Czekamy na Was!

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać