Trenerzy Golfa Gradi Golf Club

Nick Lane był bardzo utalentowanym graczem o statusie amatora. Wiele lat był reprezentatem swojego hrabstwa i kraju. Niestety obiecującą karierę przerwała kontuzja i Nick zajął się szkoleniem, gdzie po wielu latach uzyskał uznaną pozycję specjalisty od krótkiej gry. Nick jest obecnie instruktorem z kwalifikacjami US PGA oraz należy do europejskiej federacji nauczycieli gry w golfa (European Golf Teachers Federation). Wśród jego klientów znajdują się gracze: European Tour, Challenge Tour, ECCO Tour & European Ladies Tour. Nick odwiedza nasz klub 6 razy w roku. Zapisy na lekcje i wszystkie informacje znajdziecie Państwo w recepcji klubu.

Piotr Świackiewicz jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Jako amator wielokrotnie zdobywał medale Mistrzostw Polski w Golfie. Przez wiele lat przynależał do Kadry Narodowej reprezentując Polskę na wielu turniejach krajowych i międzynarodowych. Od 2015 roku jest członkiem organizacji PGA Polska, zrzeszającej zawodowych instruktorów i graczy.
W 2017 roku uzyskał prestiżowy stopień trenerski „Fully Qualified Golf Professional”. Jako trener Gradi Golf Academy jest głównym szkoleniowcem drużyny juniorskiej Gradi Junior Team. Jego filozofia trenerska opiera się na zdobytym doświadczeniu od wielu zagranicznych trenerów oraz indywidualnym podejściu do każdego ucznia, które jak podkreśla jest kluczowe w pracy trenera. Jako absolwent AWF we Wrocławiu posiada dodatkowe wykształcenie pedagogiczne w zakresie Wychowania Fizycznego młodzieży wczesnoszkolnej.
Dodatkowo brał udział w szkoleniach ze światowej klasy trenerami takimi jak: John Graham, James Ridyard oraz Mark Bull.

Tel. kontaktowy: 602 459 205, e-mail: piotrek.swiackiewicz@gmail.com

Tomasz Burandt
Filozofia nauczania:

Technika jest ważna ale nie powinna być celem samym w sobie. Powinna ona służyć temu aby grać jak najlepiej. Każdy golfista jest inny i będzie miał swoją indywidualną i niepowtarzalną technikę gry. Moim zadaniem jako trenera jest odnaleźć w każdym uczniu ten najlepszy dla niego styl, tak aby każda runda golfa była prawdziwą przyjemnością.
Rok urodzenia -1972 Polska
Na zawodowstwo -2002
Najlepsza runda turniejowa – 71 Deutsche Bank Pro-Am Tour Wrocław 2009 Kwalifikacje – 2005 rok PGA Fully Qualified Professional M2

Co mam w torbie:
Driver GBB Epic Sub Zero – oban purple S
3 wood – Mini Bertha 15
Apex Cf 16 irons
Wedges – Mack Daddy3 48,56,60
Putter Honma

Ryszard Kozieras jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, wydziału Zarządzania i Informatyki (rocznik 1995). Pierwsze kroki golfowe stawiał wiosną 1990 roku we Wrocławiu na małej łące w pobliżu Stadionu Olimpijskiego, grając z przyjacielem kijami i piłkami własnej produkcji. Jest członkiem PGA Polska od 1997 roku, ukończył trzyletni program szkoleniowy i posiada tytuł „PGA Qualified Golf Trainer”. Dwie kadencje był członkiem zarządu tej organizacji.

Był instruktorem golfa w: • Amber Baltic (1996 – 1997), • Binowo Park (1998 – 2002), w tym czasie przez 2 lata był asystentem trenera reprezentacji Polski juniorów oraz reprezentował Polskę w eliminacjach do Pucharu Świata (Golf World Cup) na Jamajce w 1999 roku, • Toya Golf Club (2003 – 2009), pełnił funkcje managerskie na polu golfowym Toya, najpierw podczas budowy, potem w trakcie funkcjonowania pola, • Gradi Golf Club i City Golf Wrocław (2009 – obecnie),

Pan Ryszard jest również przedstawicielem handlowym dystrybutora sprzętu i odzieży Nike Golf.

Tel. kontaktowy: 0048 601 060 015, e-mail: ryszard.kozieras@pgapolska.com, www.ryszardkozieras.pl

*Cena lekcji indywidualnych i grupowych nie zawiera żetonów na Driving Range i wypożyczenia sprzętu

**Cena kursu na Zieloną Kartę zawiera wypożyczenie sprzętu, piłki na strzelnicze golfową oraz opłatę dla PZG za wydanie Zielonej Karty.

PGA Fully Qualified Golf Professional Piotr Świackiewicz
Kontakt: 602 459 205, piotrek.swiackiewicz@gmail.com

Nick Lane US PGA Instructor and member of the European Golf Teachers Federation.
Kontakt: Recepcja 609 270 075

PGA Fully Qualified Professional M2 Tomasz-Burandt
Kontakt: 609 511 016

PGA Qualified Golf Trainer Ryszard Kozieras
Kontakt: 726 003 790, golf@palac-brzezno.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać