w Aktualności

Lubicie jazdę na rowerze, a wrocławskie trasy już Wam się znudziły  Mamy dla Was bardzo proste rozwiązanie. Wsiadajcie na rowery i wybierzcie się poza Wrocław do Pałacu Brzeźno ‍♀️

W okolicy znajdziecie mnóstwo asfaltowych i szutrowych tras rowerowych, mało uczęszczanych przez samochody, dzięki czemu jazda jest bezpieczna, a malownicze Wzgórza Trzebnickie dostarczają nietuzinkowych widoków.
Po rowerowych wycieczkach możecie skorzystać z wielu atrakcji, które oferuje Pałac; od pysznego obiadu i kawy po pobyt w relaksującym SPA z grotą solną, saunami i jacuzzi.  Obiekt posiada także dwa korty tenisowe, pole golfowe, minigolfa oraz rozległe ogrody i tereny zielone wokół.  ️‍♀️ A może chcecie spędzić w okolicy trochę więcej czasu? Nie ma problemu, zostańcie w Brzeźnie na noc! 

Koszt dojazdu pociągiem do Brzeźna to 10,20 PLN razem z rowerem. Wsiadacie na jednej z poniższych stacji

– Wrocław Główny
– Wrocław Mikołajów
– Wrocław Zachodni
– Wrocław Różanka
– Wrocław Osobowice
– Wrocław Świniary

Wysiadacie w miejscowości Osola (około 20 minut jazdy pociągiem), z której w niecałe 10 minut (3,7 km) dotrzecie na rowerze do Brzeźna. W piękną pogodę to niezwykle przyjemna przejażdżka! Powrót wygląda dokładnie tak samo. W około 30 minut jesteście z powrotem we Wrocławiu. 

Poniżej trasa z dworca w Osoli do Pałacu Brzeźno w przyspieszeniu nadesłana przez jednego z Gości.

Zapraszamy

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać