w Aktualności, Archiwum

Sylwester Wrocław 2021

Weekend sylwestrowy z Balem Sylwestrowym (2 noce 31.12.2021 - 2.01.2022)

Weekend sylwestrowy z Balem Sylwestrowym (2 noce: 31.12.2021 – 2.01.2022)
 
Pakiet obejmuje:
 
Udział w Balu Sylwestrowym, na który składa się:
 
– uroczysta kolacja,
 
– bufet ciepłych i zimnych przekąsek,
 
– open bar (kawa, herbata, napoje bezalkoholowe) + 1 butelka wódki/wina na
parę (zamiennie),
 
– pokaz fajerwerków,
 
– zabawę taneczną z zespołem do białego rana,
 
A także:
 
– dwa noclegi w komfortowym pokoju,
 
– dwa śniadania, w tym Śniadanie Noworoczne,
 
– obiadokolacja z kuflem piwa/lampką wina 1.01.2022 – w przypadku
odpowiednich warunków w formie grilla lub ogniska
 
– noworoczny relaks w zewnętrznej Strefie Natura Garden Spa (zewnętrzne jacuzzi z gorącą wodą) – sobota
1.01.2022,
 
10 % rabatu na zabiegi w strefie SPA.
 
Cena pakietu wynosi: od 1990 zł za parę w pokoju dwuosobowym
 
Dopłata do pokoju typu superior: 50 zł/pokój/noc
 
Dopłata do apartamentu – 100 zł/pokój/noc

Pałac Brzeźno Spa & Golf serdecznie zaprasza na Weekend Sylwestrowy 2020 / 2021 w raz z zabawa sylwestrową do białego rana

Wielu z nas myśli już gdzie spędzić Sylwestrową Noc. Sylwester we Wrocławiu, a może w jego okolicy sylwester pod Wrocławiem? Zapraszamy Państwa do nas! Pałac Brzeźno przygotował dla Państwa specjalną, obfitą i atrakcyjna ofertę.

Nadchodzi Nowy Rok. Pałac to idealne miejsce na organizację wyjątkowego Sylwestra pod Wrocławiem. Odrestaurowane, przepiękne wnętrza otoczone malowniczymi ogrodami i parkiem, komfortowa sala balowa oraz wyśmienita, staropolska kuchnia to tylko niektóre zalety niezapomnianego oczekiwania na Nowy Rok. Oprócz pieczołowicie przygotowanego Balu Sylwestrowego oferujemy Państwu pokaz sztucznych ogni, który odbędzie się o północy w malowniczym Pałacowym Parku, w otoczeniu pięknej przyrody, fontann i oczek wodnych. Dowodem na wyśmienitość naszej kuchni jest Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego przyznawany przez Europejską Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (Culinary Haritage Europe).  Pałac Brzeźno dołączył do grona laureatów tejże zacnej platformy. Nasza kuchnia oparta jest na produktach ekologicznych pochodzących z naszych upraw, a także z pobliskich gospodarstw. Menu oparte jest na naturalnych i tradycyjnych przepisach.

Kolejnym wyjątkowym komponentem spędzenia u nas noworocznego weekendu jest możliwość odpoczynku i nabrania sił w strefie Spa & Wellness. Mieszcząca się w tajemniczych podziemiach strefa ta, to gabinet masażów, gabinet kosmetyczny, łaźnie piwne, łaźnie winne, tężnia solankowa, cztery sauny, jacuzzi oraz prysznic wrażeń. Należyty wypoczynek oraz regenerację całego organizmu zapewni Państwu wszechobecna, krystaliczna sól himalajska pochodząca ze wschodniego pasu Karakorum Himalajów w Pakistanie, płynąca w błyszczących żyłach tamtejszych gór solnych. Seans w tężni solankowej ma zbawienny wpływ na drogi oddechowe, powoduje zdrową równowagę PH w organizmie czy też reguluje ciśnienie krwi. Wnętrza dwóch z naszych saun również wypełnione są solą himalajską.

Wykwalifikowana kadra strefy Wellness oferuje Państwu bogate menu obfitujące we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały, począwszy od tych najbardziej klasycznych, po bardzo wyrafinowane, oparte na autorskich opracowaniach. Bogate we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały menu Spa wyróżniają również kąpiele w łaźniach piwnych oraz łaźniach winnych. Łaźnie to propozycja dla tych, którzy nie lubią wypoczywać w pojedynkę, lecz w doborowym towarzystwie.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać