Spa & Wellness

Spa & Wellness

Komfortowy wypoczynek w klimatycznych wnętrzach piwnic pałacowych

spa-5

Łaźnie piwne

Łaźnie piwne w Pałacu Brzeźno to propozycja dla tych, którzy najchętniej wypoczywają w dobrym towarzystwie. Kąpiel w naturalnym suszu piwnym pozwoli odprężyć się po długim dniu, dobroczynnie i rozluźniająco wpłynie na kondycję skóry, a przy okazji stworzy okazję do wspólnego relaksu w gronie znajomych lub współpracowników.

Zewnętrzna strefa Spa

Serdecznie zapraszamy do naszej zewnętrznej Strefy Relaksu położonej w malowniczym, przypałacowym ogrodzie. Kąpiel w gorącym jacuzzi pod gołym niebem, seans w saunie fińskiej zakończony schłodzeniem w bali z zimną wodą – czyż nie brzmi to zachęcająco?

spa-zewnetrzna-strefa
spa-7

Tężnia solankowa

Wyobraź sobie, że tężnia to olbrzymi inhalator, za pomocą którego uzdrawiające substancje przenikają przez błony śluzowe nosa i skórę prosto do Twojego organizmu. Intensywna inhalacja jest możliwa dzięki unikalnemu połączeniu tężni z grotą solną: solanka pompowana bezpośrednio na gałązki sosnowe silnie paruje, zwiększając zawartość jodu do poziomu obecnego na plaży po trzydniowej burzliwej pogodzie!

Sauny

Pozwól sobie na chwilę zapomnienia – relaks i pielęgnację ciała w strefie wellness. Zapraszamy naszych gości do skorzystania z czterech komfortowych i odprężających saun mieszczących się w podziemiach Pałacu Brzeźno: sauna solna sucha, sauna infrared, sauna fińska, łaźnia parowa.

spa-4
spa-kapiel-w-winie

Kąpiel w winie

Winoterapia to ogół zabiegów realizowanych na kosmetykach, których głównym składnikiem aktywnym są polifenole winne. Kosmetyki ESDOR zawierają niezwykle skoncentrowane polifenole (w tym m.in. resweratrol), które zwalczają wolne rodniki, wzmacniają włókna kolagenu i elastyny, stymulują procesy podziału komórkowego, wykazują działania przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i antyalergiczne.

Tlen hiperbaryczny

Infuzja tlenowa tlenem hiperbarycznym oparta jest na wtłaczaniu preparatów aktywnych do głębokich warstw skóry za pomocą czystego tlenu. Infuzji tlenowa to synergiczne połączenie dwóch technologii: wprowadzania w skórę wysoce skoncentrowanych składników aktywnych w postaci serum za pomocą tlenu oraz terapii czystym tlenem odpowiednio stężonym i sprężonym.

spa-tlen-hiperbaryczny
spa-zabiegi-upiekszajace

Zabiegi upiększające

Specjalnie dla naszych gości od piątku do niedzieli przygotowaliśmy weekendową ofertę zabiegów upiększających. Wśród oferowanych zabiegów znajdą Państwo: masaże, manicure, pedicure, parafinę, peeling kawitacyjny czy tez mezoterapię mikroigłową.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać