Ślub w plenerze

Czy można sobie wyobrazić piękniejsze miejsce na weselną uroczystość niż otaczająca nas natura? Ślub w plenerze to wyjątkowe wydarzenie, a zorganizowane w otoczeniu misternie zaprojektowanych i zadbanych ogrodów, kryjących w sobie pomniki przyrody, malownicze alejki, fontanny czy oczka wodne sprawią, że będzie to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu Młodej Pary, a także gości weselnych. Zapraszamy do skorzystania z oferty „Wesele i ślub cywilny w plenerze w Zespole Pałacowo – Parkowym Brzeźno Golf & Spa”, który znajduje się w okolicach Wrocławia i niecałe dwie godziny drogi od Poznania.

Ślub cywilny w plenerze i wesele wraz z poprawinami dla łącznie 200 osób mogą odbyć się w Pałacowej Altanie oraz w specjalnie zaaranżowanym namiocie ustawionym tuż obok. Uroki ślubu w plenerze, takie jak śpiew ptaków, malownicze krajobrazy kwitnących i pachnących roślin oraz szumiące stawy i fontanny dopełnią wyśmienite potrawy serwowane przez naszego Szefa Kuchni. Nasze menu cechuje przywiązanie do tradycji oraz wierność i konsekwencja w serwowaniu potraw pochodzących z upraw oraz gospodarstw ekologicznych. Wartości te uhonorowane zostały Certyfikatem Dziedzictwa Kulinarnego. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Waszym indywidualnym oczekiwaniom i gustom kulinarnym.

Oferujemy także Państwu i Państwa gościom noclegi. W odrestaurowanych wnętrzach Hotelu Pałacu Brzeźno oraz pozostałych dwóch obiektach hotelowych znajduje się 41 pokoi (120 miejsc noclegowych). Wystrój większości z nich nawiązuje do historycznych, niezwykle wykwintnych czasów, natomiast część wnętrz urządzonych zostało w sposób nowoczesny i minimalistyczny.

Zadbamy również o doskonałą oprawę artystyczną wydarzenia, a także o niezapomniane atrakcje (wycieczka bryczkami czy Akademia Golfa). Goście mają także do dyspozycji Strefę SPA, która mieści się w tajemniczych podziemiach Pałacu. Strefa ta to tężnia solankowa, cztery sauny, dwa jacuzzi, łaźnie piwne i winne oraz prysznic wrażeń. Cechą, którą wyróżnia Pałacowe SPA jest wszechobecna, krystaliczna sól himalajsk. Bogate we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały menu SPA cechują również kąpiele w łaźniach piwnych oraz łaźniach winnych.

Zapraszamy do organizacji wesela i ślubu w plenerze w Pałacu Brzeźno Golf & Spa gości z Wrocławia Poznania jak i całej polski.

Ślub w plenerze - cena

Ceremonia ślubna w Plenerze:

Nasz pięknie utrzymany ogród Pałacowy daje Państwu możliwość zorganizowania ślubu w plenerze. Koszt organizacji takiej ceremonii od 3000 zł Wszelkie formalności należy ustalić z Urzędem Stanu Cywilnego.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu:

recepcja@palac-brzezno.pl

tel. 609 270 075

Ślub w plenerze - galeria

Pałac Hotel - galeria

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać