w Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

P1090509

Kolejny klubowy turniej , tym razem sierpniowy , przechodzi do historii .W kategorii ogólnej Stableford netto zwyciężył Janusz Lipowski, drugi wynik był remisowy i należał Adama Halickiego i Bartosza Waszczuka z Opolskiego Klubu a trzecie miejsce zajął Antek Dec . Była też kategoria dodatkowa – Stableford Brutto. Dwa pierwsze miejsca w tej kategorii zajęli nasi goście . Pierwsze miejsce zdobył Robert Karbowniczek z Kalinowych Pól a drugi był Dean McMurtie z Kaliskiego Klubu ( o kolejności zadecydował countback) .
W grupach HCP ( klasyfikacja tylko dla klubowiczów) zwyciężyli :
Grupa do 16 – I miejsce Peter Lawless , II miejsce Paweł Jaroch , III miejsce Janusz Marek
Grupa 16,1-24 – I miejsce Krzysztof Raczkowiak , II miejsce Andrzej Berkowski, III miejsce Rafał Kotwicki
Grupa 24,1 -35,9 – I miejsce Janusz Lipowski , II miejsce Adam Halicki, III miejsce Antonii Dec
Grupa 36-54 – I miejsce Alvaro Castellanos , II miejsce Andrzej Gocha , III miejsce Zbigniew Mazur
Longest drive mężczyzn należał do Petera Lawlessa . Niestety Panie nie zmieściły się na fairwayu . Najdalej była Ewa Nowak –Iskra ale niestety 15 cm od fairwaya.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy na wrześniowy turniej klubowy . Wyniki znajdziecie na stronie PZG . Jak widać po ilości osób na zdjęciu nagród było dużo bo są na nim tylko nagrodzeni 🙂

W trakcie turnieju dla zaproszonych gości odbyła się Akademia Golfa wraz z turniejem na 4 dołkach . Wzięło w niej udział 32 osoby a poprowadzili ją dwaj Pro Ryszard Kozieras i Piotr Świackiewicz. W turnieju zwyciężyła grupa : Marcin Gladysiak, Mirek Kastelli , Wiesław Łukasiewicz, Edward Rusinowicz i Konrad junior. Jeden z nich -przyszły golfista zakupił od razy buty w Proshopie więc jest szansa, że zaraził się golfem. Mamy nadzieję, że pozostali również powrócą na nasze pole golfowe .
Zapraszamy na kolejny turniej klubowy 27 września !!

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać