Sale konferencyjne pod Wrocławiem

Połącz pracę z aktywnym wypoczynkiem

W Pałacu Brzeźno znajdują się przestronne i doskonale wyposażone sale konferencyjne. Dolnośląskie to główny obszar naszych działań. Obiekt położony jest tuż pod Wrocławiem, w otoczeniu natury. Sprawdzi się jako miejsce do odpoczynku oraz wyjazdów firmowych i konferencji.

sale-konferencyjne-3

Sale konferencyjne dolnośląskie – wszystko, czego potrzebujesz

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć sale konferencyjne we Wrocławiu lub okolicach? Pałac Brzeźno dysponuje komfortowymi i dobrze wyposażonymi przestrzeniami, w których możesz zorganizować szkolenia czy spotkania biznesowe. Ulokowane pod Wrocławiem sale konferencyjne Pałacu Brzeźno, wyposażone zostały w niezbędne sprzęty, jak:

  • rzutnik;
  • ekran;
  • nagłośnienie;
  • flipchart;
  • Wi-Fi.

Komfortowe warunki w pomieszczeniu zapewnia klimatyzacja.

Szkolenia Wrocław w Pałacu Brzeźno – na miarę Twoich potrzeb

Przestrzeń przeznaczona na zjazdy biznesowe i szkolenia może pomieścić nawet do 150 osób. Większe grupy, do 70 osób bez problemu znajdą miejsce w głównej sali konferencyjnej. Z myślą o nieco mniejszych zespołach powstała sala VIP, wyposażona w zabytkowe meble, rzeźby i obrazy.  W podobnym klimacie jest urządzona przestrzeń zwana „Biblioteczką”, również przeznaczona na spotkania firmowe czy konferencje. Oprócz tego nasz obiekt dysponuje klimatyzowaną i przeszkloną altaną o powierzchni 120 m2, a także namiotem o powierzchni aż 150 m2, gdzie z powodzeniem można urządzić szkolenie pod Wrocławiem.

Pałac Brzeźno – łącz przyjemne z pożytecznym

Lokalizacja naszego obiektu jest bardzo atrakcyjna, dlatego tak wiele osób decyduje się na odpoczynek lub organizację wydarzeń w pałacowych przestrzeniach. Oferujemy wspaniałą kuchnię polską, gustownie urządzone pokoje, a także miejsca do rekreacji i relaksu. Do zespołu pałacowego przynależy przepiękny park i 18-dołkowe pole golfowe. W piwnicach znajduje się spa oferujące wiele zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Pałac Brzeźno jest więc idealnym miejscem, w którym można połączyć pracę z aktywnym wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

Pałac Brzeźno to jedyne w swoim rodzaju miejsce zlokalizowane pod Wrocławiem. Oferuje sale konferencyjne i szkoleniowe w województwie dolnośląskim. Zapewniamy różne atrakcje dla firm, jak na przykład:

Sprawdź pełną ofertę naszego ośrodka, przekonaj się, w jaki sposób łączyć obowiązki z relaksem i rekreacją. Pałac Brzeźno to doskonałe miejsce, by odetchnąć od zgiełku miasta i naładować baterie w otoczeniu natury.

Skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące oferty konferencyjnej prosimy kierować pod nr tel.: +48 609 691 946 lub na adres sprzedaz@palac-brzezno.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać