Sale konferencyjne pod Wrocławiem

Połącz pracę z aktywnym wypoczynkiem

sale-konferencyjne-3

Pragniemy zaproponować Państwu organizację konferencji lub spotkania firmowego w Pałacu Brzeźno. Naszą ofertę kierujemy do firm, które chcą połączyć pracę z aktywnym wypoczynkiem.

Oddalony 30 km od północy Wrocławia zespół Pałacowo – Parkowy, to miejsce o niepowtarzalnej atmosferze, gdzie z dala od zgiełku dużych miast będą mogli Państwo przeprowadzić szkolenie, konferencje czy spotkanie biznesowe. Elementem, który wyróżnia nas na tle innych obiektów pałacowych jest mieszczące się przy obiekcie 18-sto dołkowe pole golfowe.

Pałac Brzeźno oferuje Państwu profesjonalnie wyposażone, komfortowe sale konferencyjne przeznaczone na szkolenia, spotkania biznesowe oraz konferencje dla grup do 150 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane i oferują niezbędny sprzęt multimedialny (rzutnik, ekran, nagłośnienia oraz flipchart), dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi- Fi.

Rozmieszczenie stołów i krzeseł dla uczestników dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz charakteru spotkania. Sala konferencyjna w Pałacu przeznaczona jest dla 70 osób. Dla mniejszych grup organizujących konferencję lub wyjazd integracyjny proponujemy salę VIP. Jej klimat tworzą zabytkowe meble, rzeźby i obrazy. Posiadamy także równie atrakcyjną salę zwaną „Biblioteczką”.

Do organizacji konferencji obiekt udostępnia także przeszkloną, klimatyzowaną altanę o powierzchni 120 m2 oraz namiot o powierzchni 150 m2, które ulokowane są w przypałacowym parku. Natomiast w naszym rozległym parku i ogrodzie z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa imprezy plenerowe oraz pikniki nawet do 2000 osób.

Komfort i jakość konferencji oraz szkoleń podnosi niepowtarzalna atmosfera panująca we wnętrzach pałacu i na terenie całego zespołu pałacowego. Zachęcamy do połączenia pracy z aktywnym wypoczynkiem lub integrującą zabawą.

Skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące oferty konferencyjnej prosimy kierować pod nr tel.: +48 609 691 946 lub na adres sprzedaz@palac-brzezno.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać