w Aktualności, Aktualności Golfowe

Wczoraj na Gradi Golf Club zakończył się ProAm o Puchar Prezesa PGA Polska, którego głównym sponsorem była drogeria internetowa Jasmin wraz z całą siecią tych drogerii, a partnerem marka Bergson. Turniej zwyciężyła w klasyfikacji indywidualnej Dominika Gradecka. Najlepszą drużyną z niesamowitym wynikiem – 40 okazał się team Victora Veyreta w składzie: Mateusz Ligocki, Tadeusz Wąchała i Michał Augustyn. 

Zwyciężczyni turnieju – Dominika Gradecka i członek triumfatorskiej drużyny oraz trzykrotny olimpijczyk w snowboardzie – Mateusz Ligocki- są Ambasadorami Marki Bergson. Bergson jest polskim producentem sportowej odzieży i sprzętu outdoorowego, który doceniany jest zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. 

W turnieju ProAm wzięło udział 68 zawodników. Podczas rywalizacji amatorzy zmierzyli się z najlepszymi zawodowcami z całej Europy. Turniej rozegrany został w formacie strokeplay netto. Liczyły się dwa najlepsze wyniki na każdym dołku.

ProAm poprzedza jeden z najważniejszych zawodowych turniejów golfowych w Polsce – Gradi Polish Open by Emeralld. Na Gradi Golf Club dziś w szranki stanęło 150 zawodników z całej Europy. Gradi Polish Open to zawodowy turniej z serii Pro Golf Tour, który stanowi przepustkę do wzięcia udziału w zawodach w lidze Challenge Tour. O zwycięstwo na Gradi Golf Club zawodnicy powalczą do jutra. 

„Promocja golfa poprzez organizację zawodów tej rangi jest na stałe wpisana w charakter pola Gradi Golf Club oraz Pałacu Brzeźno. Co roku traktujemy weekend rozgrywek Polish Open jako święto golfa w Polsce. Wiemy, że zawody tej serii są ważnym krokiem w rozwoju zawodników, dlatego chętnie podejmujemy się organizacji tych zawodów”, powiedział Golf Channel Polska Krzysztof Gradecki, właściciel pola Gradi Golf Club. 

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać