w Aktualności, Oferty Specjalne

Prezent na rocznicę ślubu

Najlepszy prezent dla rodziców to wypoczynek w Pałacu Brzeźno

Zrób rodzicom wspaniały prezent, który obejmuje:

– nocleg w Apartamencie

– śniadanie w formie bogatego bufetu

– butelka pałacowego wina do pokoju

– voucher do Restauracji Klubowej na 150 zł

– dla taty kąpiel piwna -pielęgnacyjna kąpiel w naturalnych drożdżach piwnych oraz w ekologicznym suszu piwnym z degustacją piwa

– dla mamy kąpiel mleczna   mleczna – odmładzająca kąpiel w eliksirze na bazie mleka z ziołową herbatą lub lampką wina

– nieograniczony dostęp do Romantycznej Strefy SPA z tężnią solankową w grocie solnej, jacuzzi, strefą saun (Infrared, solna sucha, fińska sucha, łaźnia parowa) i prysznicem wrażeń

W cenie pobytu zapewniamy możliwość korzystania z atrakcji obiektu:

– minigolf

– bilard

– nordic Walking

– dostęp do Wi -Fi

– bezpłatny parking

Pałac Brzeźno Spa & Golf serdecznie zaprasza do zakupu prezentu na rocznicę ślubu

Zastanawiasz się jaki praktyczny prezent będzie najlepszy dla Twoich rodziców na prezent z okazji rocznicy ślubu?

Rocznica ślubu to piękna okoliczność do podarowania rodzicom wspaniałego, a zarazem praktycznego prezentu dzięki niemu nie zapomną o miłości jak ich łączy. Tą rocznice każde małżeństwo obchodzi inaczej. Niektórzy wybierają kolację w eleganckiej restauracji , wychodzą na romantyczna komedię do kina lub na nową sztukę do teatru jeszcze inni dają sobie prezenty w postaci różnorodnych upominków,  lecz nie są to wszystkie możliwe opcje bowiem pozostaje jeszcze opcja wspólnego praktycznego wyjazdu i spędzenia go w wyjątkowym miejscu jakim jest Pałac Brzeźno ze strefą SPA pod Wrocławiem.

Pałac Brzeżno to doskonałe miejsce w, którym rodzice spędza miło swoją rocznice. Odrestaurowane, piękne wnętrza otoczone malowniczymi ogrodami  z fontannami  i oczkami wodnymi, parkiem, wyśmienita staropolska kuchnia to tylko niektóre zalety niezapomnianej rocznicy ślubu rodziców.

Dowodem na wyśmienitość naszej kuchni jest Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego przyznawany przez Europejską Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego.   Nasza kuchnia oparta jest na produktach ekologicznych pochodzących z naszych upraw, a także z pobliskich gospodarstw. Menu oparte jest na naturalnych i tradycyjnych przepisach.

Następnym wyjątkowym elementem  spędzenia u nas rocznicy ślubu jest możliwość odpoczynku i nabrania sił w strefie Spa & Wellness. Mieszcząca się w tajemniczych podziemiach strefa ta, to gabinet kosmetyczny, gabinet masażów, łaźnie winne, łaźnie piwne, tężnia solankowa, cztery sauny, jacuzzi oraz prysznic wrażeń symulujący ciepły deszcz odgłosami burzy. Wszechobecna, krystaliczna sól himalajska pochodząca ze wschodniego pasu Karakorum Himalajów w Pakistanie płynąca w błyszczących żyłach tamtejszych gór solnych zapewni Państwu należyty wypoczynek oraz regenerację całego organizmu.

Seans w tężni solankowej ma zbawienny wpływ na drogi oddechowe, powoduje zdrową równowagę PH w organizmie czy też reguluje ciśnienie krwi. Wnętrza dwóch z naszych saun również wypełnione są solą z wnętrza Himalajów.

Nasza kadra strefy SPA  zaoferuje Państwu menu bogate w zabiegi klasyczne jak i wyrafinowane rytuały. Menu SPA and Wellness wyróżniają również kąpiele w łaźniach winnych oraz łaźniach piwnych.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać