„Pole Golfowe Wrocław” czyli Gradi Golf Club –  z miłości do tego, co wyjątkowe

To nie przypadek, że jedno z największych i najlepiej przystosowanych do profesjonalnej gry pól golfowych w okolicach Wrocławia jest częścią brzeźnieńskiego zespołu pałacowego. Kompleks wypoczynkowy Pałacu Brzeźno został stworzony z miłości do tego, co nieprzeciętne i wyjątkowe, dlatego oprócz malowniczych krajobrazów i urokliwej atmosfery proponuje także wyjątkową formę rekreacji.

Gradi Golf Club to zespół dwu różniących się wielkością pól golfowych położonych pośród pięknych, naturalnych leśnych krajobrazów. Pole Główne to 18-dołkowe pole (PAR 71) o długości 5366 metrów, które zapewnia grę pełną wyzwań i satysfakcji zarówno graczom zaawansowanym, jak i początkującym. Mniejsze Pole Parkowe to ulokowane na terenie przypałacowego zespołu zieleni pole 6-dołkowe (PAR 19) stanowiące idealne miejsce do treningu i nauki sztuki golfowej, gdyż dołki wkomponowane zostały w podłoże wśród licznych drzew, strumieni i oczek wodnych.

Dodatkowo w skład kompleksu Gradi Golf Club wchodzi doskonale przystosowany do ćwiczeń techniki uderzenia piłki golfowej driving range z 7 stanowiskami oraz inne wygodne miejsca treningowe. W Domku Klubowym na terenie zespołu pałacowego znajdą Państwo również dobrze wyposażony sklepik golfowy, a także symulator golfa, który może okazać się świetną alternatywą na wypadek niesprzyjającej tradycyjnej grze pogody. Natomiast po całym dniu wysiłku i intensywnej rywalizacji zapraszamy wszystkich graczy na pyszny domowy obiad i szklankę zimnego piwa lub kieliszek rozgrzewającej nalewki.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z cennikiem pola golfowego oraz ofertą nauki gry w golfa pod okiem profesjonalnego trenera!

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać