Pokoje

Pokoje

Z myślą o zapewnieniu Państwu wymarzonego pobytu przygotowaliśmy 40 pokoi rozlokowanych w trzech budynkach wchodzących w skład zespołu pałacowego, w których łącznie znajduje się 100 miejsc noclegowych, zapewniających spokój i wygodę, w budynkach oddalonych od siebie zaledwie o 2 minuty spacerem.

Pokoje w Pałacu

Aranżacja przestrzeni spójna jest z architekturą budynku, a pomieszczenia pałacowe utrzymane są w pełnym elegancji stylu. Oprócz klimatycznie urządzonych pokoi na pierwszym piętrze w pałacu znajdują się także trzy apartamenty o najwyższym standardzie.  Są to Pokój Biały, do którego szczególnie zapraszamy nowożeńców lub spragnione romantycznych wieczorów pary, Pokój Golfowy, który pozwoli miłośnikom golfa rozkoszować się ulubionym sportem nawet po godzinach, a także Apartament Baszta, uwodzący przepięknym panoramicznym widokiem na park. Natomiast drugie piętro pałacu prezentuje całkowicie odmienny od zabytkowego styl. Bardziej nowoczesna adaptacja pałacowego poddasza powstała zgodnie z przyjętą zasadą wyeksponowania bogatej konstrukcji drewnianej, dodając wnętrzom elementy wygody, luksusu i elegancji.
Pałac Brzeźno Spa & Golf to miejsce wyciszenia, relaksu na łonie natury oraz odpoczynku od miejskiej rzeczywistości i codzienności dlatego w pokojach na I piętrze nieprzypadkowo nie ma telewizorów.

Dom Klubowy

Dom Klubowy – to serce golfowego życia w Brzeźnie. Położony przy wjeździe na teren zespołu pałacowego stanowi centralny punkt, z którego łatwo można poruszać się między pałacowymi ogrodami, przestrzenią rekreacyjną oraz polem golfowym. W Domu Klubowym znajduje się recepcja całego obiektu, restauracja klubowa z wyśmienitym tradycyjnym polskim menu oraz koktajl bar z kawiarnią.

Na piętrze Domu Klubowego znajduje się 9 przygotowanych na Państwa gościnę pokoi z łazienkami, w tym dwa obszerne, komfortowe apartamenty. Każdy z pokoi zaaranżowany jest stylowo, ale ze zróżnicowanym wystrojem. Apartamenty o powierzchni ok. 40 m2 składają się z salonu i sypialni oraz łazienki i mogą wygodnie ugościć od 2 do 4 osób.
Pałac Brzeźno Spa & Golf to miejsce wyciszenia, relaksu na łonie natury oraz odpoczynku od miejskiej rzeczywistości i codzienności – w pokojach planowo nie ma telewizorów.

Domek nad Stawem

Domek nad Stawem – urządzony z myślą o przyjęciu większych grup gości lub rodzin z dziećmi Domek nad Stawem to 10 klimatycznych pokoi z łazienkami, w których poczują Państwo prawdziwie swojską, intymną atmosferę. Położony nad wodą, w sąsiedztwie ogrodu dom to idealna propozycja dla tych z Państwa, którzy oczekują odprężających chwil w gronie przyjaciół lub najbliższej rodziny.
Pokoje w Domku nad Stawem urządzone są funkcjonalnie, w stylu współczesnym i rustykalnym, zapewniając doskonały wypoczynek. Pokoje usytuowane na parterze posiadają bezpośrednie wyjście na taras, gdzie można się zrelaksować w otoczeniu przyrody. Na piętrze domku znajdują się pokoje rodzinne z bezpośrednim dostępem do części wspólnej, w której można spędzić wspólnie czas z rodziną lub przyjaciółmi.
Pałac Brzeźno Spa & Golf to miejsce wyciszenia, relaksu na łonie natury oraz odpoczynku od miejskiej rzeczywistości i codzienności – w pokojach celowo nie ma telewizorów.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać