w Aktualności Golfowe

W niedzielę, 10 lipca, na naszym polu zakończył się Turniej Par „Ona i On”. Turniej ten charakteryzuje fakt, iż mogą wziąć w nim udział tylko i wyłącznie pary. W wydarzeniu w większości wzięły udział małżeństwa, ale zdarzały się także pary rodzinne np. mama z synem oraz biznesowe. Zwycięską parą w kategorii junior netto okazali się gospodarze obiektu – Marzena i Krzysztof Gradeccy.

Turniejowi towarzyszyły liczne atrakcje. W piątek Panie mogły przy lampce wina uczestniczyć w wykładzie  na temat zalet winnych polifenoli w naturalnej pielęgnacji skóry. Wśród uczestniczek został rozlosowany zabieg na twarz z  wykorzystaniem  kosmetyków hiszpańskiej marki ESDOR oraz markowe wino Ribera del Duero. Następnie odbyła się degustacja doskonałych ekologicznych win, właśnie z regionu Ribera del Duero.

W sobotę, podczas turnieju, na kilku dołkach golfiści uczestniczyli w konkursach Nearest to the Pin oraz Longest Drive. Po rundzie oczy uczestniczek cieszyła wystawa zachwycającej, wiedeńskiej biżuterii Pierre Lang. Marka Mary Kay fundowała gościom zabiegi na twarz oraz dłonie, a także doradzała Paniom w obszarze wizażu. Niektórzy Panowie również byli chętni do skorzystania z porad, czy się do nich dostosują? Okaże się pewnie przy okazji kolejnego turnieju. Podczas wieczornej kolacji goście mogli skosztować Pałacowej Herbaty, która zadebiutowała w menu właśnie w sobotę oraz obejrzeć pokaz mody golfowej marki Sajda Golf i orientalnej – Majka Sajda. W między czasie nastąpiło rozstrzygnięcie konkursów.

Niedziela obdarzyła koneserów golfa upalnym słońcem. Wysoka temperatura podgrzewała do walki uczestników, którzy dzielnie rywalizowali o miejsce na podium. Dwudniowa rywalizacja zakończyła się lunchem w Pałacowej Altanie oraz wręczeniem nagród, któremu aplauzów i radości nie było końca.

Warto podzielić się, że turniejowi towarzyszyła wzruszająca niezwykła, atmosfera rodzinnego ciepła i miłości. Dużo radości sprawiły golfistom liczne nagrody ufundowane przez sponsorów, za co z całego serca dziękujemy.

Sponsorzy turnieju:

Pierre Lang Viena – https://www.facebook.com/pierrelangPL

Isabell Boutiue by Milano – http://isabellboutique.pl/

Villa Polanica Pensjonat – http://www.villapolanica.pl/

Shoota.pl – https://www.facebook.com/PaulinaShoota

Esdor – www.esdor.pl

Salon Cesare – wwwsaloncesare.pl

Restauracja Woo Thai – https://www.facebook.com/woothaistreetfood

Czas na Herbatę – http://www.czasnaherbate.net/

Chopin Vodka – http://www.polmos-siedlce.com.pl/

Mary Kay – http://www.marykay.pl/

Titleist Polska – https://www.facebook.com/Titleist-Polska

Footjoy Polska – http://www.sportofino.pl/p/footjoy-35-b?gclid=CjwKEAjwqpK8BRD7ua-U0orrgkESJADlN3YB_QU2XSqz588RliCQyxAkw-vk5B-WCB1XDxw28nTTQBoCzWfw_wcB

Bushnell Golf – http://www.bushnell.sklepy24h.pl/

Nikegolf – http://store.nike.com/pl/pl_pl/pw/golf/aha?cp=EUNS_KW_PL_2_Golf_Generics&s_kwcid=AL!2799!3!68034405996!e!!g!!nike%20golf&ef_id=VvO-zQAAAIzCaP4A:20160712134629:s

Teatr Polski – http://www.teatrpolski.wroc.pl/

ATM Scena – http://scenaatm.pl/

 

 

 

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać