w Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

Zapraszamy na  Otwarte Mistrzostwa Gradi Golf , które odbędą się w tym roku w dwóch turach .

W dniach 24-25 września zagrają golfiści z handicapem do 29,9  a w dniach 1-2 października golfiści z handicapem 30 i więcej.

Zaplanujcie sobie Państwo jesienny weekend  24-25 września w Pałacu Brzeźno- nawet jeśli nie zagracie w turnieju bo Wasz handicap jest wyższy niż 30 .

Zabierzcie żony ,dzieci , wnuki . Na pewno  nie będą się nudzić i nie będą musieli tym razem grać w golfa! Na cały  weekend dla Was i  Waszych rodzin  przygotowaliśmy  mnóstwo innych atrakcji.  Dzieci będą mogły być zostawione pod fachową opieką a w tym czasie ich mamy będą mogły skorzystać bezpłatnie ze strefy Spa oraz z wybranych zabiegów po atrakcyjnych cenach . Będzie też pokaz i nauka najnowszych trendów w makijażu , projekcja filmu dla całej rodziny , jazda na koniach ( kucyki dla dzieci ) a wieczorem muzyka na żywo przy drinkach . Będzie też można wspólnie pośpiewać jeśli ktoś będzie miał ochotę .

program-dla-golfistow-i-ich-rodzin-mistrzostwa-gradi-golf-club-2016

Te wszystkie atrakcje mamy bezpłatnie dzięki naszemu sponsorowi – firmie CMM z Wrocławia http://www.cmm.com.pl/ . Firma przedstawia się w żartobliwy sposób jako: „Klinika leczenia stresu finansowo-księgowego ,bezoperacyjne oswajanie przepisów i urzędników”.

Zachęcamy Państwa również do zamieszkania w Pałacu Brzeźno .  Podczas Mistrzostw zniżka dla klubowiczów Gradi Golf  wynosi  30 % od ceny  pokoju  a dla pozostałych gości 20 %

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 22 września do godz. 20.00 pod adresem recepcja@palac-brzezno.pl  lub  klub@palac-brzezno.pl . W zgłoszeniu do turnieju należy podać  swój handicap .

Szczegółowy program Mistrzostw opublikujemy wkrótce na stronie Pałacu Brzeźno. Poniżej regulamin i warunki uczestnictwa w turnieju. Zapraszamy serdecznie!

warunki-uczestnictwa-otwarte-mistrzostwa-gradi-golf-2016-do-hcp-299

klasyfikacje-mistrzostwa-gradi-golf-2016-do-299

regulamin-2016-otwarte-mistrzostwa-gradi-golf-club-do-hcp-299

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać