Pałac Brzeźno opinie

Zabawa noworoczna 2018/19

Super zabawa noworoczna. Hotel czysty i zadbany, jedzenie bardzo smaczne. Naszym celem było wyrwanie się z miasta i spędzenie sylwestra gdzieś na uboczu i to była dobra decyzja. Skorzystaliśmy też ze strefy SPA i wellness – lepiej zrobić wcześniejszą rezerwację na zabiegi, bo później trzeba czekać.Tutaj ukłony dla obsługi za tą podpowiedź. Byliśmy też pierwszy raz w solnej saunie. Miejsce i hotel godne polecenia.

Niezapomniane przyjęcie weselne w Pałacu Brzeźno

Goszcząc w Pałacu Brzeźno ma się nieodparte wrażenie, że jest się w miejscu, do którego chce się zaraz wrócić. Niesamowita atmosfera panująca w tym miejscu, jego piękny, wystawny, a za razem ciepły i kojący wystrój, momentalnie poprawiają człowiekowi humor. 
Jeszcze nigdy nie byliśmy w miejscu gdzie potraktowano by nas tak „swojsko”, a zarazem z największym profesjonalizmem. Obsługa hotelu to osoby, które wiedzą co mają robić, jak się zachować, są uporządkowane, pomocne i przede wszystkim miłe. Pod opieką personelu hotelu poczujesz się wprost jak u mamy i niczym nie musisz się przejmować…
Kuchnia w Pałacu Brzeźno przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, wszyscy goście byli zachwyceni smakiem potraw, ich pomysłowością i perfekcyjnym sposobem podania. 
Oh-om i ah-am nie było końca, byli goście którzy oprócz zajadania namiętnie fotografowali wystawne tace przygotowane przez Szefa Kuchni osobiście…
Szef Kuchni Avetisian to pasjonata gotowania, kucharz którego ze świecą by szukać, doskonale pomoże wam w doborze menu. Avi wybornie przyrządzi kuchnię polską, ale i smakowite kąski kuchni armeńskiej. Przyjęcie w Pałacu Brzeźno to miejsce, gdzie szef nie ukrywa się w kuchni, to miejsce gdzie Szef Kuchni we własnej osobie wychodzi do gości, pytając czy aby wszystko jest tak jak sobie goście życzyli, czy nie trzeba dołożyć przekąsek czy wino odpowiada gustom biesiadników, a jak trzeba to weźmie samochód i pojedzie do samego Wrocławia po specjalnie wypieczony dla was chleb…
W Brzeźnie nareszcie odpoczniesz, pysznie zjesz, zagrasz w golfa, zrelaksujesz się w tamtejszym magicznym SPA, zastanowić się trzeba czy w dzisiejszych, zabieganych przecież czasach potrzeba nam czegoś więcej?

Pozdrawiam i raz jeszcze Wam dziękuję!
Dawid & Kasia

Grudniowy weekend

Magiczne miejsce zaledwie 30 km od Wrocławia. Piękny park, klimatyczne wnętrza i pyszne jedzenie. Można skorzystać ze spa, najbardziej polecam łaźnie piwne. Razem z Narzeczonym i przyjaciółmi spędziliśmy fantastyczny czas.

Golf + dobra kuchnia + urokliwy pałacyk = bardzo udany pobyt

Zdecydowanie jedno z niewielu miejsc gdzie poza golfem na miejscu jest bardzo dobre miejsce noclegowe połączone z dobrą kuchnią. Obsługa bardzo pomocna, dobrze zaopatrzony sklep golfowy. Wszystko bez nadęcia, po prostu fajne miejsce dla tych którzy chcą się zrelaksować (również w części SPA). Polecam! 🙂

Zachwycające miejsce

Przepiękny Pałac otoczony malowniczym parkiem i pięknie zachowanymi ogrodami, miejsce wyjątkowo urokliwe. Spędziłem tam przemiłe 2 dni z przyjaciółką. Zachwyciły nas odrestaurowane wnętrza i podziemna strefa SPA: 4 sauny, świetna tężnia solankowa, jacuzzi i coś, czego nigdy nie doświadczyliśmy – ŁAŹNIE PIWNE – super atrakcja i całkowity relaks. Pyszne jedzenie, szczególnie urozmaicone śniadania, podobno część produktów pochodzi z własnego ogrodu przy Pałacu – dało się to wyczuć! Świeżo i naturalnie  w okolicy ciekawe drogi na trasy rowerowe. Na miejscu też pole golfowe, minigolf, korty tenisowe. My wypożyczyliśmy rowery i pozwiedzaliśmy ciekawą okolicę. Na plus też bliskość dużego miasta – Wrocławia i szybki dojazd. Polecam wszystkim!

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać