[df_banner back_image=”true” height=”50″ border=”yes” border_color=”#ffffff” link=”url:https%3A%2F%2Fpalacbrzezno.ssvnjiphny.cfolks.pl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2019%2F05%2FPa%25C5%2582ac-Brze%25C5%25BAno-Spa-Golf-Oferta-Lato-2019.pdf|title:Oferta%20konferencyjna|target:%20_blank|” img=”15503″]

Zapoznaj się z naszą prezentacją na imprezy firmowe i integracyjne na 2020

[/df_banner]

Oferta obowiązuje w powszechne dni tygodnia od czerwca do października.

Oferta dla biznesu

Zadbaj o satysfakcję swojego zespołu!

.

Ofertę dla biznesu w Pałacu Brzeźno przygotowaliśmy z myślą o aktywnie i twórczo rozwijających się firmach, dla których wspólny wypoczynek będzie stanowił podstawę do efektywniejszego działania w przyszłości.

Proponujemy Państwu pobyt w 41 komfortowych i gustownie urządzonych pokojach mogących ugościć nawet do 102 osób. Relaks w stylowych wnętrzach pałacu, w którym mogą skorzystać Państwo ze strefy SPA, urządzić firmową kolację lub odprężyć się w barze czy pokoju bilardowym, uzupełniamy o aktywne i integrujące zespół zajęcia rekreacyjne.

Na terenie zespołu pałacowego do Państwa dyspozycji są trzy nowe, komfortowo zaprojektowane korty tenisowe, boisko do piłki nożnej i innych gier zespołowych oraz malowniczo położone, usytuowane pośród owocowego sadu pole do Mini Golfa. Zachęcamy również do zorganizowania turnieju golfowego na jednym z profesjonalnych pól Gradi Golf Club, zawodów wędkarskich nad stawem lub wycieczki rowerowej po okolicznych Kocich Górach. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt, pomoc wykwalifikowanej obsługi lub opiekę profesjonalnych trenerów tenisa i golfa dla początkujących.

Szczegółową ofertę dla firm i zespołów pracowniczych przygotowujemy indywidualnie. Specyfikę pobytu oraz formę aktywności dostosowujemy do Państwa potrzeb i preferencji uczestników.

Hey! I am first heading line feel free to change me

Pytania dotyczące wynajmu sali prosimy kierować na adres sprzedaz@palac-brzezno.pl bądź skorzystać z innych form kontaktu.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać