w Aktualności, Aktualności Golfowe

Zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w wakacyjnych obozach organizowanych przez Gradi Golf Club. To już 6 rok kiedy przygotowujemy na naszym polu zgrupowania dla najmłodszych golfistów. Nasze obozy golfowe to unikalna oferta w skali kraju, gdyż jako jedyni stawiamy na kompleksowy, wielopłaszczyznowy rozwój młodych graczy, jak również proponujemy wiele atrakcji dodatkowych. Zwracamy uwagę na optymalny trening,  zdrowe odżywianie, ale również na regenerację i odpoczynek, które naszym zdaniem stanowią całość procesu uczenia się, jak i treningu.

Koszt udziału w obozie obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, zajęcia z profesjonalnym instruktorem, całodobową opiekę doświadczonych pedagogów, żetony na driving range oraz green fee i dodatkowe atrakcje – zajęcia fitness, tenis, dostęp do siłowni, gry i zabawy.

Terminy i ceny:

15-20 lipiec – cena obozu 1590 zł

22-27 lipiec – cena obozu 1590 zł

29.07 – 5.08 – cena obozu 1790 zł – brak wolnych miejsc

Zapraszamy początkujących, jak i zaawansowanych graczy w wieku od lat 6 do 18. Obozy dzielimy na kategorie wiekowe 6-12 i 13-18 tak, aby Państwa dzieci czuły się jak najlepiej. Minimalna ilość uczestników, aby odbył się obóz to 8 osób.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania obozu jeżeli na 2 tygodnie przed ogłoszonym terminem liczba uczestników nie przekroczy zakładanego minimum. Serdecznie zapraszamy: Ilość miejsc jest ograniczona.

Rezerwacje prosimy wysyłać na adres recepcja@palac-brzezno.pl lub pod numerem telefonu 71 312 59 77 / 609 270 075 

Zgłoszenie na obóz

Regulamin

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać