w Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

Już od wczoraj nasi klubowicze dzielnie rywalizują w: Mistrzostwach Świata Golf and Ski 2017 oraz Mistrzostwach Polski Match Play 2017.

Na Golf and Ski jesteśmy reprezentowani przez Mateusza Szymańskiego, Andrzeja Szaryja, Pawła Jarocha i Łukasza Jurę.Wczoraj jeździli na nartach a dzisiaj grają w golfa.

Na Mistrzostwa Match Play na pole Rosa w Częstochowie pojechali: Dominika Gradecka, Anthony Kerr, Krzysztof Gradecki, Michał Kasprowicz, Janusz Marek, Natalia Michaś, Arek Popek i Wiesiu Szczęśniak. Wczoraj grali rundę Stroke Play a od dzisiaj już od godz. 7 rano rozgrywane będą mecze. Wyniki możecie śledzić na bieżąco na stronie PZG http://polishchampionships.pl/category/polish_match_play_championship

W sobotę  na Kalinowych Polach  odbędzie się też  Audi Junior Tour, w którym zagrają juniorzy: Szymon Stachurski, Mateusz Zygadło i Cezary Śmigielski. Trzymamy kciuki.

Wszystkim życzymy powodzenia!

Jeżeli jeszcze ktoś walczy … czyli gra w golfa gdzieś w Polsce lub na świecie to prosimy o informację – podzielimy się nią z innymi klubowiczami.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać