w Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

Miło jest nam poinformować Państwa, że zakończyła się pierwsza tura Mistrzostw Klubu i po dwóch dniach zmagań w formacie stroke play brutto  mamy wyłonionych potencjalnych kandydatów na Mistrzynię i Mistrza Klubu.

O tytuł Mistrza Klubu Gradi Golf powalczą w półfinale w sobotę : 

Anthony  Kerr ( miejsce 1. )  z Andrzejem Szaryjem (miejsce 4.) oraz  Paweł Jaroch (miejsce 2.) z Andrzejem Lisem( miejsce 3.).

Tymek Michaś miał w klasyfikacji brutto taką samą ilość uderzeń co Andrzej Szaryj ale zgodnie z regulaminem liczył się count back ( druga runda, 9,6,3,1 ) i dlatego Andrzej powalczy w formacie Match Play.

Wśród Pań o tytuł  Mistrzyni zagrają:

Dorota Niewdana( miejsce 1.) z Natalią Michaś ( miejsce 4.) oraz Anna Rynkowska( miejsce 2.) z  Anną Lis (miejsce 3.)

Starty meczy ( zarówno w sobotę jak i w niedzielę) od godz. 8.30 z tee nr 1.

 Wszystkie pozostałe  wyniki znajdziecie w plikach poniżej. Na oficjalne ogłoszenie zwycięzców we wszystkich klasyfikacjach, które są rozłączne musimy poczekać  do zakończenia drugiej tury  Mistrzostw Klubu czyli po zagraniu formatu Match Play.

 W niedzielę 24  września ( podczas drugiego dnia Mistrzostw Klubu- hcp 33 i więcej ) od godz. 11 zapraszamy klubowiczów Gradi Golf Club na dodatkowe konkursy, w których mogą wziąć udział wszyscy klubowicze nawet Ci, którzy nie grają w Mistrzostwach:

PUTTOWANIA – nagroda to wysokiej klasy putter Taylor Made SPIDER ( hit 2017)  – osobno dla Pań i Panów  oraz

NEAREST TO THE PIN  – osobno dla kobiet i osobno dla mężczyzn gdzie będzie można wygrać wózki golfowe.

 Prosimy o  zaplanowanie sobie  całej najbliższej niedzieli  w Brzeźnie. Zabierzcie rodzinę, która ( jeśli nie gra w golfa)  może iść na grzyby do lasu, pojeździć na rowerach, pójść do strefy SPA ( zabiegi trzeba rezerwować wcześniej).

Konkursy potrwają od godz.11 do popołudnia – tak aby dać szansę wszystkim chętnym na wzięcie udziału (część z Was będzie grała w Mistrzostwach hcp 33 i więcej )  . Do zobaczenia !!!

 Klasyfikcaja_Stroke_Play_Brutto_Mężczyźni

Klasyfikcaja_Stroke_Play_Brutto_Kobiety

Mistrzostwa Klubu 2017 ( hcp do 32,9)Klasyfikcaja_Stableford_Netto_Stableford_Netto 3-4 HCP

 

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać