w Aktualności, Aktualności Golfowe, Aktualności Klubowe

Mateusz Gradecki reprezentujący Gradi Golf Club Brzeźno zdobył pierwsze miejsce, wyraźnie prowadząc przez trzy z czterech dni rywalizacji turnieju MVK Turkish Amateur Open Championship 2017. Mateusz ze znakomitym wynikiem 70, 66, 74, 67 uderzeń w poszczególnych rundach (-11) zapewnił sobie tytuł Międzynarodowego Mistrza Turcji a także możliwość startu w zawodowym turnieju cyklu Challenge Series, który w przyszłym roku odbędzie się w Turcji.

Wygrana w Mistrzostwach Turcji to kolejny krok Mateusza Gradeckiego od pozycji najlepszego polskiego golfisty – amatora w kierunku dobrego debiutu w roli zawodowego golfisty. Dotychczasowa rywalizacja Mateusza wśród profesjonalnych golfistów pozwala z optymizmem patrzeć na jego następne starty.

„Jestem bardzo zadowolony z mojej gry w Turcji. Dopisała pogoda, mieliśmy tu znakomitą sportową atmosferę, która pozwoliła mi skoncentrować się na dobrej grze i osiągnięciu jak najlepszego wyniku. Cieszę się, że wyciągam wnioski z moich poprzednich gier i z każdą rundą czuję się coraz mocniejszy w rywalizacji. W Turcji od początku turnieju plasowałem się w czołówce, cieszę się, że dobrze wytrzymałem presję i utrzymałem się na topie do finału zawodów”powiedział Mateusz Gradecki.

W MVK Turkish Amateur Open Championship 2017 rywalizowało 91 golfistów z całego świata (m.in. z Wielkiej Brytanii, Holandii, Niemiec, Finlandii, Libii i USA). Turniej odbywał się na polu Gloria Golf Resort w Belek, określanym jako turecka stolica golfa.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać