w Blog

Masaż Wrocław

Jeśli potrzebujesz wytchnienia od codziennego zgiełku i miejskiego hałasu serdecznie zapraszamy do Pałacu Brzeźno Golf & Spa na masaż poza Wrocław. Usytuowany w malowniczym Parku, pochodzący z XIX Pałac mieści się 30 km od północnej granicy Wrocławia. Tutaj odnajdziesz błogą ciszę oraz relaks. W tajemniczych wnętrzach Pałacu, oprócz pokoi hotelowych mieści się strefa Spa & Wellnes, której menu obfituje w wyjątkowe rytuały i masaże. Jednym z nich jest przeznaczony dla dwóch osób rytuał Kleopatry. Od wieków wiadomo, że nieskazitelną, jedwabną cerę Kleopatra zawdzięczała kąpielom w mleku z dodatkiem miodu i witamin. Podobnego komfortu możesz zaznać w podwrocławskim Pałacu. Rytuał ten składa się z następujących komponentów: kąpiel w unikalnym eliksirze na bazie mleka z płatkami róż i dodatkiem miodu, serum na twarz z Colostrum  (najbardziej odżywcza substancja występująca w przyrodzie), oparty na naturalnych olejkach masaż całego ciała, degustacja Pałacowej Herbaty z płatkami róż oraz domowych ciasteczek. Brzmi niesamowicie, nieprawdaż?

Na szczególną uwagę zasługuje także autorski masaż odmładzający. Specjalnie opracowana formuła jest połączeniem wielu specjalistycznych technik masowania twarzy i szyi. To niesamowita forma relaksu, powstrzymująca procesy starzenia. Doskonale wpływa na sprężystość mięśni i elastyczność twarzy poprawiając jej owal.

W historycznych ścianach Spa & Wellness można także zaznać odrobiny egzotyki, mianowicie wysoce wykwalifikowany personel oferuje Masaż Aromaterapeutyczny. Masaż ten jest wspaniałym rytuałem o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowa. Wpływ tego masażu nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale i emocjonalnej. Masaż prowadzi do doświadczenia, że nasza dusza i ciało znajdują się w doskonałej równowadze, harmonii, że czujemy się dobrze we własnym ciele i z samym sobą.

W menu znajdą Państwo także medyczny rytuał stóp z kąpielą z dodatkiem naturalnego magnezu. Jest to przynoszący ulgę, pielęgnujący zabieg, na który oprócz masażu składa się peeling, a następnie kąpiel z wykorzystaniem naturalnej, silnie skoncentrowanej soli magnezowej oraz maską głęboko nawilżającą wmasowywaną w stopy. Kąpiel magnezowa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów wyrównywania niedoboru tego pierwiastka.

Serdecznie zapraszamy w kojącą podróż relaksu, rytuałów i masaży! W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:

– Masaż odmładzający. Autorski masaż twarzy, szyi i dekoltu. Poprawia owal twarzy, zwiększa sprężystość i elastyczność skóry.

– Masaż odmładzający z peelingiem lub serum lub maską.

– Masaż odmładzający na bazie fitomelatoniny. Głębokie oczyszczanie i rewitalizacja naturalnym dermokosmetykiem anti-againg.

– Masaż Klasyczny ciała. Dobroczynne działanie na mięśnie, skórę, układ krwionośny, limfatyczny i nerwowy.

– Masaż Relaksacyjny. Niwelowanie napięć mięśni i ukojenie zmysłów delikatnym zapachem.

– Masaż Aromaterapeutyczny. Wyciszanie lub stymulowanie. Połączenie dobroczynnego działania masażu i indywidualnie wybieranych olejków eterycznych.

– Masaż miodem. Naturalny peeling ciała, detoks organizmu i poprawa elastyczności skóry.

– Masaż Sportowy. Intensywny masaż ciała przed lub po treningu skoncentrowany na wybranych partiach ciała.

– Masaż Bańką chińską. Redukcja cellulitu, wyszczuplanie. Pobudza krążenie krwi, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii. Masujemy brzuch, uda, pośladki plecy oraz ręce.

Zobacz pełną ofertę zabiegów i masaży oraz cennik.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: recepcja@palac-brzezno.pl tel. 609 270 075

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać