w Aktualności, Aktualności Golfowe

Już w piątek rozpoczyna się inaugurujący sezon pierwszy turniej z serii LOTOS PGA Polska Tour. Zawody Gradi Invitational mają sporą frekwencję, zarówno na Pro-Am jak i na turniej głowy zapisało się ponad 100 osób.

Dzisiaj rozpoczął się Pro-Am, na którym amatorzy mają rzadką szansę grać razem z zawodowcami. Wturnieju bierze udział 92 zawodników. Od soboty rozpoczyna się turniej główny – Gradi Invitational. Nowością w tym roku jest fakt, iż zarówno Pro jak i amatorzy grają z tych samych tee, jest więc możliwość zmierzyć się z zawodowcami dokładnie w tych samych warunkach, a każdy amator chce przecież końcu pokonać Pro.

Również w sobotę o godzinie 13:30 rozpocznie się bezpłatna akademia golfa dla dzieci w ramach programu PGA Polska Junior Academy. Zapraszamy do udziału wszystkie chętne dzieci i oczywiście ich rodziców.

Finałowa, niedzielna, runda wyłoni zwycięzców. Pro rywalizują w klasyfikacji stroke play brutto o łączną pulę nagród 30 000 zł, a amatorzy o cenne nagrody rzeczowe.

W zeszłym roku najlepszym zawodowcem okazał się Maksymilian Sałuda, jednak będzie miał on nie lada konkurencję. W doskonałej formie jest Jakub Ossowski, który ostatnio wysoko plasował się w turniejach zagranicznych. Ian Ashenden, zwycięzca dwóch zeszłorocznych turniejów serii LOTOS PGA Polska Tour, także jest jednym z pretendentów do tytułu. Na zawodach wystąpią również zawodowcy z Czech. Zapowiada się więc ostra rywalizacja.

Sponsorami turnieju jest GRUPA LOTOS S.A, Gradi Golf Club, PGA Polska oraz Titleist i Footjoy, Centrum Golfa, Dr Irena Eris, Premium Yachting, Sobienie Performance Academy oraz Galvin Green.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać