w Aktualności Golfowe

Podnoszenie kwalifikacji kadr to podstawa efektywnego rozwoju każdej firmy. Może być jeszcze skuteczniejsze, jeśli połączą Państwo program szkoleniowy z integrującą pracowników rekreacją w relaksującym i inspirującym otoczeniu.

W Pałacu Brzeźno oferujemy Państwu wynajęcie profesjonalnie wyposażonej, komfortowej sali konferencyjnej przeznaczonej na szkolenia, spotkania biznesowe oraz konferencje do 70 osób. W obszernej, klimatyzowanej sali znajduje się niezbędny sprzęt multimedialny oraz przydatne tablice konferencyjne. Rozmieszczenie stołów i krzeseł dla uczestników dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz charakteru spotkania. Dodatkowo udostępniamy sąsiadujące z salą mniejsze pomieszczenia, które umożliwią Państwu efektywną pracę w grupach.

Komfort i jakość konferencji oraz szkoleń podnosi niepowtarzalna atmosfera panująca we wnętrzach pałacu i na terenie całego zespołu pałacowego. Zachęcamy do połączenia pracy z aktywnym wypoczynkiem lub integrującą zabawą. Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy bogatą i ciekawą ofertę dla biznesu.

Zadbaj o aktywny i twórczy rozwój swoich pracowników – organizujemy szkolenia i konferencje tylko 30 km od Wrocławia! Zapraszamy do pobrania szczegółowej oferty konferencyjnej.

.

[df_button title=”ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ” font_color=#ffffff color=#bf9958 color_hover=#dcb87b link=”https://palacbrzezno.ssvnjiphny.cfolks.pl/wp-content/uploads/2015/10/konferencje.pdf” target=”_blank” link_title=”Oferta Konferencyjna” btn_size=md btn_position=]

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać