Przyjęcia komunijne Wrocław

Marzy Ci się komunia pod Wrocławiem? Pałac Brzeźno to idealne miejsce na organizację imprez okolicznościowych. Dobra lokalizacja, piękne wnętrza, wyborne jedzenie – to tylko niektóre z zalet naszego resortu. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać właśnie to miejsce.

wroclaw-komunia

Komunia Wrocław – wyjątkowa oprawa w Pałacu Brzeźno

Proponujemy organizację komunii pod Wrocławiem, w przepięknym kompleksie pałacowo-parkowym. Infrastruktura Pałacu Brzeźno oraz atrakcje okolicy zapraszają do spędzenia u nas całego weekendu z rodziną. Odrestaurowane, przepiękne wnętrza otoczone są malowniczymi ogrodami i parkiem. Komfortowa, klimatyzowana sala, patio oraz wyśmienita, staropolska kuchnia gwarantują udane i niezapomniane wydarzenie. Oprócz pieczołowicie przygotowanej uroczystości oferujemy niezapomniane chwile, w otoczeniu pięknej przyrody, fontann i oczek wodnych. To miejsce, gdzie znajduje się najlepsza restauracja na komunię pod Wrocławiem.

Komunia w Pałacu Brzeźno Spa & Golf

Do dyspozycji gości pozostaje również ogrodowa altana, która umożliwia w ciepły dzień zorganizowanie uroczystości na świeżym powietrzu. Atrakcje takie jak animatorzy dla dzieci, czy też zwiedzanie okolicy bryczkami to aspekty, które wyróżnią organizowane u nas przyjęcia komunijne pod Wrocławiem. Zróżnicowane menu zaspokoi gusta zarazem małych, jak i dorosłych gości. Dowodem na wyśmienite dania naszej kuchni jest Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego przyznawany przez Europejską Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (Culinary Heritage Europe). Pałac Brzeźno dołączył też do grona laureatów tego zrzeszenia.

Nasza kuchnia oparta jest na produktach ekologicznych pochodzących z własnych upraw, a także z pobliskich gospodarstw. Menu oparte jest na naturalnych i tradycyjnych przepisach. Dzięki temu mamy możliwość i zasoby, aby skomponować wyjątkowe menu, które uwzględni wszystkie potrzeby i oczekiwania naszych gości.

wroclaw-komunia-4

Organizacja komunii pod Wrocławiem – dlaczego warto?

Komunia to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka i rodziny, dlatego takie wiele osób przywiązuje wagę do oprawy tej uroczystości. W Pałacu Brzeźno zadbamy, aby przyjęcie było wyjątkowe i niezapomniane. Niezwykły klimat gwarantują zabytkowe wnętrza pałacu, piękny park i wszechobecna zieleń. Dorośli oraz dzieci znajdą tutaj wiele atrakcji, których brakuje w innych miejscach. Organizacja komunii pod Wrocławiem nie musi być wyzwaniem – dopilnujemy wszystkich szczegółów i najmniejszych detali. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i zapoznania się z pełną ofertą naszego resortu.

Pałac Brzeźno zaskoczy Cię pięknym wystrojem i licznymi atrakcjami. Więcej informacji znajdziesz w zakładkach:

Skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące oferty komunijnej prosimy kierować pod nr tel.: +48 609 691 946 / +48 669 982 949 lub na adres sprzedaz@palac-brzezno.pl / administracja@palac-brzezno.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać