Przyjęcia komunijne Wrocław

Komunia Święta to duchowe przeżycie dla każdego dziecka i jego rodziny. To jedno z wyjątkowych wydarzeń, które zapamiętuje się na całe życie.

wroclaw-komunia

Rodzice z dużym zapasem czasowym zaczynają się zastanawiać gdzie zorganizować przyjęcie komunijne we Wrocławiu. Tak duża aglomeracja jak Wrocław oferuje mnóstwo restauracji na komunię.

Ale czy wówczas będzie to wyjątkowe wydarzenie? Może warto byłoby się zastanowić nad atrakcyjniejszym i ciekawszym rozwiązaniem. Proponujemy Państwo organizację komunii pod Wrocławiem, w przepięknym kompleksie pałacowo-parkowym Brzeźno Golf & Spa. Infrastruktura Pałacu oraz atrakcje okolicy zapraszają do spędzenia u nas całego weekendu z rodziną.

Odrestaurowane, przepiękne wnętrza otoczone malowniczymi ogrodami i parkiem, komfortowa, klimatyzowana sala, patio oraz wyśmienita, staropolska kuchnia to tylko niektóre zalety tego miejsca. Oprócz pieczołowicie przygotowanej uroczystości oferujemy Państwu niezapomniane chwile, w otoczeniu pięknej przyrody, fontann i oczek wodnych.

Wyjątkowa komunia w Pałacu Brzeźno Spa & Golf

Do Państwa dyspozycji pozostaje również ogrodowa altana, która umożliwia w ciepły dzień zorganizowanie uroczystości na świeżym powietrzu. Atrakcje takie jak animatorzy dla dzieci, czy też zwiedzanie okolicy  bryczkami to aspekty, które wyróżnią komunię na tle Wrocławia.

Zróżnicowane menu zaspokoi gusta zrazem małych, jak i dorosłych gości. Dowodem na wyśmienitość naszej kuchni jest Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego przyznawany przez Europejską Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (Culinary Haritage Europe). W zeszłym roku Pałac Brzeźno dołączył do grona laureatów tejże zacnej platformy. Nasza kuchnia oparta jest na produktach ekologicznych pochodzących z naszych upraw, a także z pobliskich gospodarstw. Menu oparte jest na naturalnych i tradycyjnych przepisach.

wroclaw-komunia-4

Skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące oferty komunijnej prosimy kierować pod nr tel.: +48 609 691 946 / +48 669 982 949 lub na adres sprzedaz@palac-brzezno.pl / administracja@palac-brzezno.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać