w Aktualności Klubowe

Zapraszamy Wszystkich Klubowiczów, tak jak co roku, do zagrania w cyklu Match Play 2017. Ten format gry jest zupełnie inny niż stroke play a jeden zepsuty dołek nie przesądza o przegranej. W  formacie  match play wszystko się może zdarzyć.

 Informujemy, że nasz cykl Match Play nie ma formuły ligi, jest to system pucharowy gdzie przegrywający odpada. Cykl jest przeznaczony tylko dla członków klubu z kartą HCP Gradi Golf. To naprawdę fajna zabawa, zgłaszajcie się.

 Prosimy   o zgłaszanie  się TYLKO I WYŁĄCZNIE NA E-MAIL  klub@palac-brzezno.pl

w terminie do 7 maja.

 Mecze będą rozgrywane w czterech grupach hcp: GRUPA A do 16, GRUPA B 16,1-24, GRUPA C 24,1-36,  GRUPA D 37-54 ( liczy się hcp na dzień 1 maja)

 Komitet zastrzega sobie możliwość korekty grup handicapowych  w zależności od ilości zgłoszonych graczy. Listę zgłoszonych graczy podzielimy na grupy HCP ( gramy BRUTTO)   wylosujemy pary i ustalimy terminy rozgrywek . Zwycięzca w każdej grupie zostanie ogłoszony Mistrzem Klubu Match Play 2017. Rozgrywki będą trwały od  21 maja do października  ( będzie trzy tygodnie na rozegranie każdego  meczu ).

KAŻDY UMAWIA SIĘ Z PRZECIWNIKIEM  INDYWIDUALNIE – jak ktoś nie ma do kogoś telefonu lub e-maila  to prosimy o kontakt do nas.  W każdej grupie połowa graczy będzie rozstawiona wg handicapu , do nich będzie dolosowany pierwszy przeciwnik. Losowanie będzie publiczne  – każdy będzie mógł w nim uczestniczyć. Termin losowania 14 maja godz. 15 – taras klubowy. Tabele będą dostępne w Internecie – zaraz po losowaniu  podamy linki do tabel poszczególnych grup hcp.

ZAPRASZAMY, ZAGRAJCIE !

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać