w Aktualności

JUBILEUSZOWY, KOBIECY TURNIEJ GOLFOWY BRUNETKI, BLONDYNKI 2018…- KARAIBY!!

Szanowne Panie, Drogie Koleżanki, Dziewczyny!

Przygotowania do Waszej ulubionej golfowej imprezy idą pełną parą. Już tylko nieco ponad miesiąc do rozpoczęcia golfowej zabawy.

Piąta, jubileuszowa edycja naszej imprezy szykuje się nadzwyczaj okazale.

Film oraz fantastyczne zdjęcia z dwóch ostatnich turniejów otwierają wiele drzwi.

Zdjęcia z 2017 roku

Zdjęcia z 2016 roku

Patronat nad nią objęły: Golf Channel Polska, Perły Kosmetyczne Roku Wydawnictwa Gospodarczego oraz Rada Kobiet Biznesu.

Będą też z nami Triumph Polska, Ania Kruk, Grecos, Sportofino, Chervo, Zdrovita, Czas na herbatę oraz wiele innych znanych marek.

Ważną misją , jaką do tej pory, dzięki Wam, udaje nam się corocznie realizować jest coraz liczniejszy udział przyszłych golfistek w ramach akcji „Przyprowadź Koleżankę”. Kilka dotychczas nie grających Pań jest już zapisanych na ten rok. Zachęcamy do rozejrzenia się wokół, pomyślenia o mamie, cioci, przyjaciółce. Golf jest świetnym pomysłem szczególnie na drugą połowę życia. A Brunetki Blondynki świetnym pomysłem na początek golfowej przygody. Tegoroczna Akademia będzie wyjątkowa, jak i cały turniej.

Relaks, radość i dobra zabawa połączone z aktywnym wypoczynkiem jak zawsze pomogą nam naładować akumulatory na długo.

Podobnie jak w zeszłym roku chcemy, abyśmy jak najliczniej mogły spędzić  ten czas razem. Stąd jak co roku zapraszamy do łączenia się w pary czy trójki. Wychodząc jednak naprzeciw tym kilku osobom, które mają z tym kłopot, a nie chcą dojeżdżać z zaprzyjaźnionej agroturystyki zorganizowaliśmy również możliwość pojedynczego zamieszkania.

Generalny rytm naszej imprezy nie ulegnie zmianie. Jednak jak na Jubileusz przystało będzie „na bogato”!

Zapraszamy w piątek  już od rana. Pokoje powinny w ogromnej większości być dostępne. Runda próbna lub relaks w SPA, czy na zabiegach, a może zaprzyjaźnienie się z wyjątkowymi markami, które nas zaszczycą swoją obecnością? Tradycyjna piątkowa kolacyjka połączona będzie z oryginalnymi latynoskimi występami, interaktywną zabawą i niespodziankami. Zachęcamy już w piątek do założenia żywych, wielobarwnych, kwiecistych ubiorów.

W sobotę rano golf w bardziej i mniej zaawansowanym wydaniu z mnóstwem atrakcji będących w zasięgu dosłownie każdej z uczestniczek (closest, nearest, longest na każdym!!! dołku z bardzo atrakcyjnymi nagrodami). Tu również zachęcamy do wybrania z szafy kolorowych, najweselszych, w miarę możliwości kwiatowych strojów.  Regulamin turnieju nie ulegnie zmianie. Brunetki zagrają przeciwko Blondynkom a przynależność do każdego zespołu golfistki zadeklarują według własnego uznania. Rozegrana zostanie również klasyfikacja indywidualna – stableford netto w grupach hcp i brutto z dwóch dni. Szczegółowy regulamin znajdą Panie w załączniku. Turniej posiada patronat Polskiego Związku Golfa.

Wieczorem, po słynnym konkursie „Closest to Eris Golf Cup”, jeśli tylko nie podpadniemy Panu Bogu (i da piękną pogodę) tradycyjny bankiet przy fontannie w pobliżu dołka numer 18. W razie konieczności wieczorna uroczystość odbędzie się w nowo zaaranżowanej strefie przy pawilonie. Mega gwiazdą wieczoru będzie Jose Torres z zespołem.  Będzie i koncert i porcja latynoskich tańców. Oraz oczywiście moc karaibskiego jedzenia w towarzystwie trunków rodem z Jamajki, Kuby czy Dominikany.  I tu już kwieciste, stylizowane na latynoskie, kreacje obowiązkowe. Nie pozwól, aby ominęła Cię szansa na być może najbardziej wyjątkowe zdjęcie w życiu?

Spróbujemy przed godziną 1.00 położyć się spać, aby rano rześko wstać na drugą rundę. Tego dnia pozostajemy w swoich pokojach aż do ceremonii zakończenia turnieju. Można się będzie odświeżyć i spokojnie przygotować do drogi powrotnej. Po doświadczeniach lat ubiegłych bardzo prosimy już przy rezerwacji udziału w imprezie zgłaszać chęć skorzystania z masażu czy zabiegu w spa.

Na koniec mamy fantastyczną ofertę na dłuższy pobyt na Gradi zakończony turniejem BB. Od środy 15.08 mamy mianowicie długi weekend. Panie, które zdecydują się na solidny babski wyjazd i wezmą udział w BB mogą rezerwować pobyt od środy do piątku za 50% ceny pokoju w którym będą nocowały na turnieju oraz grę za 120 zł i rabaty na zabiegi spa ( 10-20%).

W tym terminie zapraszamy również z męskimi osobami towarzyszącymi (na tych samych zasadach co Panie).

Ilość miejsc noclegowych jest ograniczona zachęcamy więc do możliwie pilnego kontaktu z naszą recepcją  tel. 71 3125977.

Serdecznie zapraszamy!

Wasz Komitet Organizacyjny

oraz  Pałac Brzeźno Spa i Golf

 

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać