Imprezy okolicznościowe Wrocław

Wyjątkowe chwile zasługują na szczególną oprawę.

Potrzebujesz dobrze wyposażonej przestrzeni na imprezy okolicznościowe pod Wrocławiem? W resorcie wypoczynkowym Pałac Brzeźno znajdziesz wszystko, co jest niezbędne, aby zachwycić swoich gości. Piękne zielone otoczenie, dobra kuchnia, stylowe wnętrza i liczne atrakcje zostaną w ich pamięci na długo.

imprezy-okolicznosciowe

Imprezy okolicznościowe pod Wrocławiem – baw się i odpoczywaj

Nasz resort położony jest w odległości 30 km od Wrocławia. Zlokalizowany w XIX-wiecznym pałacu wyróżnia się wystrojem i niezwykłym otoczeniem. W trzech budynkach czeka aż 120 miejsc noclegowych, dlatego jest to najlepsze miejsce na uroczystości takie jak ślub, chrzciny czy rocznice. Goście mogą się bawić w klimatyzowanych salach Restauracji Pałacowej. W okresie letnim organizujemy również imprezy oraz pikniki plenerowe w altanie mieszczącej się w ogrodach pałacu. Otoczenie przyrody zapewnia niezapomniany, sielski klimat – bogata roślinność, stare drzewa, kwiaty, a także oczka wodne czy strumyki tworzą najpiękniejszy wystrój. Przyjęcia okolicznościowe pod Wrocławiem w Pałacu Brzeźno to wydarzenia szczególne wyróżniające się wyjątkową oprawą.

Wymarzone przyjęcia w Pałacu Brzeźno

Zawsze dbamy, by zaplanowana uroczystość spełniała wszystkie oczekiwania. Przyjęcia dostosowujemy do potrzeb naszych gości, uwzględniając ich osobiste preferencje i marzenia. Podczas rozmowy ustalamy wszystkie szczegóły, określamy charakter uroczystości i program. Nasz Szef Kuchni na specjalne życzenie przygotowuje dopracowane w najmniejszych szczegółach menu. Goście mogą liczyć na wyjątkową oprawę i profesjonalną obsługę, która będzie towarzyszyć podczas trwania całej uroczystości. W Pałacu Brzeźno zorganizujesz imprezy różnego typu, w tym:

  • ślub;
  • chrzciny;
  • rocznice i jubileusze;
  • spotkania rodzinne;
  • konsolacje (stypy);
  • pikniki rodzinne.

Możesz być pewien, że impreza okolicznościowa w Pałacu Brzeźno będzie wydarzeniem wyjątkowym i niezapomnianym.

Pałac Brzeźno Spa & Golf oferuje nie tylko noclegi, ale również doskonałą kuchnię i zaplecze rekreacyjne. W piwnicach pałacu odpoczniesz w wyjątkowej strefie spa lub tężni solankowej. Możesz oddać się zabiegom regeneracyjnym lub odmładzającym. Na miłośników sportu czeka pole golfowe klasy mistrzowskiej i korty tenisowe. Urokliwą okolicę można zwiedzać też podczas wycieczek rowerowych lub spacerów nordic walking. Organizując imprezy okolicznościowe w naszym resorcie, zapewniasz gościom niezapomniane wrażenia. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, więcej informacji znajdziesz w zakładkach:

Skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące oferty prosimy kierować pod nr tel.: +48 609 691 946 / +48 669 982 949 lub na adres sprzedaz@palac-brzezno.pl / administracja@palac-brzezno.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać