Imprezy firmowe Wrocław

Postaw na rozwój w wyjątkowej atmosferze

biznes-imprezy-firmowe

Podnoszenie kwalifikacji kadr to podstawa efektywnego rozwoju każdej firmy. Może być jeszcze skuteczniejsze, jeśli połączą Państwo program szkoleniowy z integrującą pracowników rekreacją w relaksującym i inspirującym otoczeniu.

W Pałacu Brzeźno oferujemy Państwu wynajęcie profesjonalnie wyposażonych, komfortowych sali konferencyjnej przeznaczonej na szkolenia, spotkania biznesowe oraz konferencje dla grup do 150 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane i oferują niezbędny sprzęt multimedialny (rzutnik, ekran, nagłośnienia oraz flipchart), dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi- Fi. Rozmieszczenie stołów i krzeseł dla uczestników dostosowujemy do indywidualnych potrzeb oraz charakteru spotkania. Dodatkowo udostępniamy sąsiadujące z salą mniejsze pomieszczenia, które umożliwią Państwu efektywną pracę w grupach.

Komfort i jakość konferencji oraz szkoleń podnosi niepowtarzalna atmosfera panująca we wnętrzach pałacu i na terenie całego zespołu pałacowego.

Zachęcamy do połączenia pracy z aktywnym wypoczynkiem lub integrującą zabawą. Specjalnie w tym celu przygotowaliśmy bogatą i ciekawą ofertę dla biznesu. Zainspiruj się naszą bogatą ofertą atrakcji dla Firm.

Obiekt udostępnia także przeszkloną altanę o powierzchni 120 m2 oraz namiot o powierzchni 150 m2, które ulokowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu. Natomiast w naszym rozległym parku i ogrodzie z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa imprezy plenerowe oraz pikniki nawet do 2000 osób.

Szczegółową ofertę dla firm i zespołów pracowniczych przygotowujemy indywidualnie. Specyfikę pobytu oraz formę aktywności dostosowujemy do Państwa potrzeb i preferencji uczestników.

Zadbaj o aktywny i twórczy rozwój swoich pracowników – organizujemy szkolenia i konferencje tylko 30 km od Wrocławia!

biznes-imprezy-firmowe-2

Skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące oferty firmowej prosimy kierować pod nr tel.: +48 609 691 946 lub na adres sprzedaz@palac-brzezno.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać