Imprezy firmowe Wrocław

Postaw na rozwój w wyjątkowej atmosferze

Gdzie najlepiej zorganizować imprezy firmowe? Wrocław to miasto pełne uroku, jednak w niedalekiej odległości można znaleźć prawdziwą perełkę. Pałac Brzeźno zlokalizowany 30 km od Wrocławia oferuje szereg atrakcji dla firm i możliwość aktywnego wypoczynku na łonie natury.

biznes-imprezy-firmowe

Imprezy firmowe Wrocław – dla dużych i mniejszych grup

Pałac Brzeźno oferuje sale konferencyjne, które doskonale sprawdzą się zarówno dla dużych, jak i mniejszych grup. Mogą pomieścić nawet do 150 osób. Rozmieszczenie stołów i krzeseł bez problemu dostosujemy do potrzeb spotkania i ilości uczestników. Wszystkie sale zostały wyposażone w niezbędne sprzęty, jak:

  • rzutnik;
  • ekran;
  • nagłośnienie;
  • flipchart;
  • Wi-Fi.

Maksymalny poziom komfortu zapewnia klimatyzacja we wszystkich salach. Ich rozmieszczenie umożliwia efektywną pracę w grupach. Jeśli szukasz miejsca we Wrocławiu na imprezy integracyjne dla firm, Pałac Brzeźno znajduje się w odległości 30 km od miasta. Piękne otoczenie i wystrój tworzy wyjątkowy klimat, który sprzyja wielu aktywnościom.

Imprezy integracyjne Wrocław i okolice – połącz przyjemne z pożytecznym

Pałac Brzeźno to idealne miejsce na firmowe imprezy integracyjne. Wrocław i okolice miasta są niezwykle atrakcyjne, a nasz zespół pałacowy wyróżnia się nie tylko wystrojem, ale również licznymi udogodnieniami. Oprócz sal konferencyjnych, dla grup biznesowych udostępniamy także przeszkloną altanę o powierzchni 120m2 oraz namiot o wielkości 150 m2. Miejsca te są zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie naszego pałacu. Ponadto oferujemy możliwość zorganizowania imprezy plenerowej lub pikniku dla grup do 2000 osób. U nas połączysz aktywne działania biznesowe z wypoczynkiem i relaksem w otoczeniu natury.

biznes-imprezy-firmowe-2

Organizacja imprez firmowych Wrocław w Pałacu Brzeźno

Jak wygląda organizacja imprez firmowych pod Wrocławiem, w Pałacu Brzeźno? Każdą ofertę traktujemy indywidualnie i dopasowujemy do potrzeb klienta. W naszym obiekcie dostępne są liczne atrakcje dla gości, więcej informacji znajdziesz w zakładkach.:

Zawsze bierzemy pod uwagę preferencje i specyfikę grupy, aby jak najbardziej umilić pobyt.

W Pałacu Brzeźno organizowane są również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe pod Wrocławiem. Nasz ośrodek wyróżnia się dogodną lokalizacją blisko Wrocławia, a integracja firmowa odbywa się tutaj w otoczeniu przyrody. Nasi goście cenią sobie gustownie urządzone pokoje, dobrą kuchnię i udogodnienia takie jak np. 18-dołkowe pole golfowe. Skorzystaj z naszej oferty imprez dla firm pod Wrocławiem i zorganizuj pracownikom niezapomniany wyjazd.

Skontaktuj się z nami!

Pytania dotyczące oferty firmowej prosimy kierować pod nr tel.: +48 609 691 946 lub na adres sprzedaz@palac-brzezno.pl

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać