w Aktualności, Aktualności Tenisowe

W związku z powołaniem do życia Gradi Tennis Club, mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w turniejach z serii Gradi Tennis Tour!

Gradi Tennis Tour to cykl imprez organizowanych dla wszystkich, pragnących sprawdzić swoje umiejętności, poczuć ducha rywalizacji i współzawodnictwa oraz spędzić wyjątkowe chwile w przyjaznej atmosferze. Gradi Tennis Tour to nie tylko wspaniała rozrywka, lecz  również rywalizacja o punkty. Najlepsi zawodnicy na koniec sezonu zostaną zaproszeni do turnieju Masters, w którym powalczą o wartościowe nagrody m.in. pobyt w Pałacu Brzeźno wraz z osobą towarzyszącą.

Do udziału w turniejach zapraszamy wszystkich! Zarówno naszych stałych klubowiczów, jak i wszystkie chętne Panie i Panów!

Pierwsza edycja turnieju już 30.05-31.05 (gramy dwa dni), w razie deszczu zapraszamy Państwa 06.06 2015.

Zachęcamy do zgłaszania się drogą mailową recepcja@palac-brzezno.pl, telefoniczną 71 312 59 77 lub poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do 28.05!

Cena wpisowego to 60zł – płatne w recepcji w dniu zawodów. Gwarantujemy dwa ciepłe posiłki w czasie całego dnia trwania turnieju.

Szczegółowy kalendarz imprez z cyklu Gradi Tennis Tour w zakładce Kalendarz Turniejowy

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać