w Aktualności Golfowe

Serdecznie zapraszamy młodych i początkujących golfistów na pierwszy turniej Gradi Beginers Cup Ideą turnieju jest zachęcenie początkujących golfistów do rywalizacji sportowej i rekreacji,jest też doskonałą okazją do poznania się i spędzenie miłych chwil po turnieju przy grillu naszego kucharza. Warto zdobyć nagrody i być może pierwsze w życiu trofea golfowe. Turniej odbędzie się 24 czerwca o godzinie 12:00 na dziewięciu dołkach, a potem poczęstunek na tarasie klubowym i rozdanie nagród.

Organizator Pro Piotr Świackiewicz, Dyrektor Pola Arkadiusz Popek, i Pani Dorota Niewdana nasza sędzina, która opowie Państwu krótko o regułach golfa i etykiecie golfisty.

Opłaty za turniej – 45 zł członkowie klubu GGC, 165 zł goście bez prawa gry W cenie wliczony jest poczęstunek po turnieju w formie grila, nagrody oraz udział w turnieju Uczestnikami mogą być wyłącznie gracze w przedziale HCP od 36 do 54 i osoby posiadające ZK osoby z ZK liczone będą z HCP 54 !!
Format gry to Stableford netto 🙂
Nagrody za 1,2,3 miejsce oraz najlepszy junior i najlepsza kobiet.a

Zapisy przyjmujemy online poprzez stronę PZGolf.pl lub u Piotra Świackiewicza ew w recepcji pola GGC do 23 czerwca do godziny 15:00 Tee Time zostaną ogłoszone do godziny 18:00 23 czerwca na stronie internetowej Gradi GC stronie PZgolf.pl, lub tablicy ogłoszeń w budynku klubu oraz na Facebooku.
Serdecznie zapraszamy. Golf to sposób na życie!

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać