Golf

Golf

18-to dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, 9-cio dołkowe małe pole golfowe położone w parku w okolicach Pałacu, strefa treningowa, Domek Klubowy z pro-shop.

golf-2

To nie przypadek, że jedno z najpiękniejszych i najlepiej przystosowanych do profesjonalnej gry pól golfowych w okolicach Wrocławia jest częścią brzeźnieńskiego zespołu pałacowego. Kompleks wypoczynkowy Pałacu Brzeźno został stworzony z miłości do tego, co nieprzeciętne i wyjątkowe, dlatego oprócz malowniczych krajobrazów i urokliwej atmosfery proponuje także wyjątkową formę rekreacji. W skład kompleksu wchodzi 18-to dołkowe pole golfowe klasy mistrzowskiej, na którym rozgrywano takie imprezy jak Polish Open, Faldo Series czy Mistrzostwa Polski, 9-cio dołkowe małe pole golfowe położone w parku w okolicach pałacu oraz strefa treningowa i domek klubowy z pro-shop.

18-to dołkowe pole golfowe Par 71 charakteryzuje się urozmaiconym terenem z ciekawie rozmieszczonymi przeszkodami wodnymi oraz dużą ilością zadrzewień. Pierwsza dziewiątka ma charakter otwarty, a charakterystyczne pofałdowane fairawaye i wysoko usytuowane greeny stanowią wyzwanie dla wielu golfistów.

Druga dziewiątka jest typu parkowego, gdzie wąskie fairwaye oddzielone zielenią dają możliwość wykazania się celnością uderzeń. Dołek nr 18, położony w bezpośrednim sąsiedztwie pałacu charakteryzuje się tym, że fairway został zastąpiony stawem, w którym niejeden golfista pozostawił swoją piłkę.

Początkujących golfistów zapraszamy na 9-dołkowe pole golfowe  malowniczo usytuowane w przypałacowym parku. Dodatkową atrakcję stanowi możliwość rozegrania rundy foot-golfa na specjalnie przygotowanych do tego celu terenach.

Właściwe przygotowanie do gry zapewniają profesjonalne tereny treningowe: driving range, chipping area i putting green, położone w bezpośrednim sąsiedztwie pola golfowego.

golf-1

Na terenie pola golfowego działa klub sportowy Gradi Golf Club, który organizuje turnieje golfowe, akademie z nauką gry oraz imprezy golfowe.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać