w Aktualności Golfowe

Dziś na polu Gradi Golf Club odbyła się pierwsza runda turnieju Faldo Series Golf Championship. W najstarszej grupie wiekowej, czyli do 21 roku życia prowadzą wśród juniorek – pochodząca ze Słowacji Sara Zrnikova (70), a wśród juniorów – Oskar Zaborowski (67). W kategorii do lat 18-stu prowadzi Philipp Pakosch (69). W grupie najmłodszych dziewczynek, udało się wyjść na prowadzenie również mieszkance Słowacji – Čičová Táňa (73), a spośród chłopców Filipowi Kowalskiemu (70).

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

W turnieju bierze udział 74 graczy w wieku od 12 do 21 lat. Gościmy znakomitych graczy z Estonii, Słowacji, Czech, Niemiec i Polski.  Przedstawicielami Polski są m.in: Dominika Gradecka, Oskar Zaborowski oraz Jan Szmidt.
Zwycięzca każdej kategorii wiekowej zostanie zakwalifikowany do udziału w finale, który odbędzie się na jesieni w Anglii.
Wyniki są zaliczane do Światowego Rankingu (WAGR).
W ramach całego cyklu obecnie rozgrywanych jest 38 turniejów rocznie w 28 różnych krajach na całym świecie od Wielkiej Brytanii, poprzez Europę po południową Amerykę, Środkowy Wschód i Azję.
Faldo Series Poland Championship odbywa się pod patronatem dwóch najważniejszych organizacji golfowych w Polsce, mianowicie: Polskiego Związku Golfa oraz PGA Polska.

Pełne wyniki oraz lista startowa na rundę 2 znajdują się tutaj – https://palacbrzezno.ssvnjiphny.cfolks.pl/faldo-2016/

 

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać