Andrzejki Wrocław 2022

os-andrzejki
Weekend z Zabawą Andrzejkową i relaksem w SPA (26.11 – 27.11.2022)

Oferta Andrzejkowa obejmuje:

– Zabawę Andrzejkową z wróżką 26.11.2022:

– Andrzejkowy drink powitalny,

– uroczysta kolacja,

– bufet przekąsek i słodkości,

– butelka wina lub wódki na parę oraz piwo

– open bar z napojami bezalkoholowymi,

– wspólna zabawa z DJ-em,

– nocleg w komfortowym pokoju,

– śniadanie,

– darmowy relaks w strefie SPA,

– przedłużoną dobę hotelową w niedzielę do godziny 14:00 z możliwością skorzystania ze strefy Wellness & SPA,

– RABAT 15% na Łaźnie winne lub piwne dla 2 osób,

– RABAT 10% na pozostałe zabiegi ze strefy Wellness & SPA.

Cena w pokoju dwuosobowym standard, 1290 zł, 999 zł/para

Cena balu bez noclegu 450 zł, 345 zł/osoba

Dopłata do pokoju typu superior: 50 zł/pokój/noc

Dopłata do apartamentu: 100 zł/pokój/noc

Pałac Brzeźno Spa & Golf serdecznie zaprasza na Bal Andrzejkowy 2022
Wielu z nas myśli już gdzie spędzić Andrzejkowy wieczór. Andrzejki we Wrocławiu, a może w jego okolicy: andrzejki pod Wrocławiem? Zapraszamy Państwa do nas! Pałac Brzeźno przygotował dla Państwa specjalną, obfitą i atrakcyjną ofertę Andrzejkową.

Nasz hotel to idealne miejsce na organizację wyjątkowych Andrzejek pod Wrocławiem. Odrestaurowane, przepiękne wnętrza otoczone malowniczymi ogrodami i parkiem, komfortowa sala balowa oraz wyśmienita, staropolska kuchnia to tylko niektóre zalety niezapomnianego Wieczoru Andrzejkowego. Oprócz pieczołowicie przygotowanego Balu Andrzejowego oferujemy pyszne zdrowe jedzenie. Dowodem na wyśmienitość naszej kuchni jest Certyfikat Dziedzictwa Kulinarnego przyznawany przez Europejską Sieć Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego (Culinary Haritage Europe). W zeszłym roku Pałac Brzeźno dołączył do grona laureatów tejże zacnej platformy. Nasza kuchnia oparta jest na produktach ekologicznych pochodzących z naszych upraw, a także z pobliskich gospodarstw. Menu oparte jest na naturalnych i tradycyjnych przepisach.

Kolejnym wyjątkowym komponentem spędzenia u nas Andrzejek jest możliwość odpoczynku i nabrania sił w strefie Spa & Wellness. Mieszcząca się w tajemniczych podziemiach strefa ta, to gabinet masażów, gabinet kosmetyczny, łaźnie piwne, łaźnie winne, tężnia solankowa, cztery sauny, jacuzzi oraz prysznic wrażeń. Należyty wypoczynek oraz regenerację całego organizmu zapewni Państwu wszechobecna, krystaliczna sól himalajska pochodząca ze wschodniego pasu Karakorum Himalajów w Pakistanie, płynąca w błyszczących żyłach tamtejszych gór solnych. Seans w tężni solankowej ma zbawienny wpływ na drogi oddechowe, powoduje zdrową równowagę PH w organizmie czy też reguluje ciśnienie krwi. Wnętrza dwóch z naszych saun również wypełnione są solą himalajską.

Wykwalifikowana kadra strefy Wellness oferuje Państwu bogate menu obfitujące we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały, począwszy od tych najbardziej klasycznych, po bardzo wyrafinowane, oparte na autorskich opracowaniach. Bogate we wszelkiego rodzaju zabiegi i rytuały menu Spa wyróżniają również kąpiele w łaźniach piwnych oraz łaźniach winnych. Łaźnie to propozycja dla tych, którzy nie lubią wypoczywać w pojedynkę, lecz w doborowym towarzystwie.

Kontakt w sprawie Balu Andrzejkowego 2022

email: recepcja@palac-brzezno.pl | tel: 609 270 075

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Start typing and press Enter to search