Restauracja

Restaurant

Tradycyjna polska kuchnia to wciąż obszar pełen twórczych inspiracji.

restauracja-palac-pb2b

Skosztuj dobrego smaku…

Restauracja Pałacowa zaprasza na wyśmienite śniadania złożone z ulubionych narodowych specjałów. Ceniąc wielowiekową tradycję, łączymy sprawdzone receptury z nowoczesnym podejściem do sztuki kulinarnej. Dbamy o to, by serwowane potrawy były zawsze świeże i zdrowe, przyrządzone z warzyw wyhodowanych w pałacowym ogrodzie oraz produktów pochodzących od zaufanych lokalnych dostawców.

W salach restauracyjnych i bankietowych pałacu organizujemy uroczyste spotkania zarówno biznesowe jak i rodzinne czy towarzyskie. Pragniemy jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. Dostosowujemy menu do indywidualnych preferencji i charakteru planowanej uroczystości. Zapewniamy gustowną zastawę, uprzejmą i wykwalifikowaną obsługę oraz niepowtarzalną atmosferę, która sprawi, że zaproszeni przez Państwa goście będą długo wspominać wieczór spędzony w Brzeźnie.

We bring back the taste of tradition

W Restauracji Klubowej za smakowitą, budzącą szczęśliwe wspomnienia tradycyjną polską kuchnię odpowiada zespół doświadczonych kucharzy. Wspólnie dbają o to, by serwowane dania były przygotowane z najwyższej jakości sezonowych produktów – pozyskiwanych od lokalnych dostawców, uprawianych w okolicznych gospodarstwach rolnych lub wyhodowanych w naszym własnym pałacowym ogrodzie. Zapraszamy Państwa do Restauracji Klubowej w Pałacu Brzeźno! Nasze starannie dobrane menu sprawia, że jest to doskonałe miejsce na weekendowy rodzinny obiad lub wyjątkowe spotkanie w gronie dobrych znajomych.

restauracja-bar

Top quality drinks

W naszych barach zawsze panuje wspaniała atmosfera. Jeden z nich znajduje się przy restauracji w Domku Klubowym i jest znakomitą propozycją szczególnie dla golfistów pragnących odpocząć po intensywnej i z pewnością wyczerpującej rywalizacji. Zapraszamy tu każdego, kto ma ochotę odprężyć się lub porozmawiać przy kieliszku wybornego trunku. Zachęcamy do skosztowania orzeźwiających, świeżo wyciskanych soków lub wysokiej jakości aromatycznych herbat.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Start typing and press Enter to search