Brine Graduation Tower

Intensywna inhalacja dobroczynnych minerałów

spa-7

Tężnia to olbrzymi inhalator, za pomocą którego uzdrawiające substancje przenikają przez błony śluzowe nosa i skórę prosto do organizmu. Intensywna inhalacja jest możliwa dzięki unikalnemu połączeniu tężni z grotą solną: solanka pompowana bezpośrednio na gałązki sosnowe silnie paruje, zwiększając zawartość jodu do poziomu obecnego na plaży po trzydniowej burzliwej pogodzie!

Jod i brom wszechobecne w tężni to Twoi sprzymierzeńcy w walce z wieloma chorobami: rozedma płuc, zapalenie zatok, nadciśnienie tętnicze, nerwica, alergia, choroby skóry, zapalenia stawów czy stan ogólnego wyczerpania organizmu to tylko niektóre przykłady. To równocześnie najlepszy i najbardziej naturalny sposób leczenia – bez obciążania wątroby, żył i innych organów.

Nawet jeżeli nie chorujesz na choroby przewlekłe, inhalacje w tężni zbudują Twoją odporność na długie zimowe miesiące: zapobiegną katarom, infekcjom gardła i krtani, uchronią przed zapaleniem oskrzeli. Wreszcie poprawią ogólną kondycję organizmu, działając antybakteryjnie i oczyszczająco.

Grota solna to także doskonały sposób na szybką regenerację psychiczną. Czujesz zmęczenie, apatię, niechęć do codziennych obowiązków? Pomóc może dawka kilku seansów terapeutycznych, podczas których po prostu siedzisz wygodnie na leżaku, słuchasz delikatnego szmeru wody, głęboko oddychasz, a panujący w grocie mikroklimat robi swoje: dotlenia mózg, dostarcza organizmowi potrzebnych minerałów, spowalnia oddech, wycisza, jednym słowem – pozytywnie nastraja do życia.

Zapraszamy do Kontaktu

Wypełnij poniższy formularz, lub zadzwoń do nas: +48 609 270 075

Start typing and press Enter to search